FONDUL DE INVESTITII STERE SI ASOCIATII S.R.L.
- LABOR SECURITAS - S.R.L.documentat pana in 2018
- STERE ŞI ASOCIAŢII TAX ADVISORS - S.R.L.documentat din 2018
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 90% |
| firmă | 10% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.529 RON | 10.529 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 0 RON | — | 10.529 RON | 10.529 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 0 RON | — | 344.129 RON | 344.129 RON | — |
| 2022 | — | 598.763 RON | 0 RON | — | 609.396 RON | 609.396 RON | — |
| 2021 | — | -20 RON | 0 RON | — | 10.633 RON | 10.633 RON | — |
| 2020 | — | -60 RON | 0 RON | — | 10.653 RON | 10.653 RON | — |
| 2019 | — | -59 RON | 100 RON | — | 10.813 RON | 10.713 RON | — |
| 2018 | — | -208 RON | 0 RON | — | 10.771 RON | 10.771 RON | — |
| 2017 | — | 14 RON | 0 RON | — | 10.980 RON | 10.980 RON | — |
| 2016 | 4.850 RON | 966 RON | 8.585 RON | 10.238 RON | 5.229 RON | 10.966 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.850 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 598.763 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 35.600 RON | 4.850 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | — | — | 20 RON | 60 RON | 59 RON | 208 RON | 35.586 RON | 3.716 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 598.763 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14 RON | 1.134 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20 RON | 60 RON | 59 RON | 208 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 598.763 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14 RON | 966 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20 RON | 60 RON | 59 RON | 208 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 10.238 RON |
| Active circulante | 10.529 RON | 10.529 RON | 344.129 RON | 609.396 RON | 10.633 RON | 10.653 RON | 10.813 RON | 10.771 RON | 10.980 RON | 5.229 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 55 RON |
| Creante | 9.976 RON | 9.976 RON | 343.576 RON | 608.843 RON | 10.080 RON | 10.080 RON | 10.080 RON | 9.976 RON | 7.968 RON | 2.250 RON |
| Casa si conturi la banci | 553 RON | 553 RON | 553 RON | 553 RON | 553 RON | 573 RON | 733 RON | 795 RON | 3.012 RON | 2.924 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.084 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 100 RON | 0 RON | 0 RON | 8.585 RON |
| Capitaluri proprii | 10.529 RON | 10.529 RON | 344.129 RON | 609.396 RON | 10.633 RON | 10.653 RON | 10.713 RON | 10.771 RON | 10.980 RON | 10.966 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |