ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
etaj 1, camera 105
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165.450 RON | 82.821 RON | 18.730 RON | 2.279 RON | 246.057 RON | 229.606 RON | 1 |
| 2024 | 82.040 RON | -2.986 RON | 8.800 RON | 2.930 RON | 152.655 RON | 146.785 RON | 1 |
| 2023 | 134.295 RON | 49.794 RON | 4.979 RON | 3.580 RON | 151.170 RON | 149.771 RON | 1 |
| 2022 | 127.091 RON | 99.520 RON | 2.487 RON | — | 102.465 RON | 99.978 RON | 1 |
| 2021 | 32.515 RON | 10.258 RON | 11.054 RON | — | 20.812 RON | 9.758 RON | — |
| 2020 | 22.000 RON | 1.665 RON | 13.780 RON | — | 13.280 RON | -500 RON | — |
| 2019 | 3.500 RON | -5.081 RON | 13.438 RON | — | 11.272 RON | -2.166 RON | — |
| 2018 | 16.000 RON | 13.575 RON | 12.239 RON | — | 15.154 RON | 2.915 RON | — |
| 2017 | 2.000 RON | -13.996 RON | 11.906 RON | — | 1.246 RON | -10.660 RON | 1 |
| 2016 | 8.880 RON | 3.136 RON | 9.029 RON | — | 12.365 RON | 3.336 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 165.450 RON | 82.040 RON | 134.295 RON | 127.091 RON | 32.515 RON | 22.000 RON | 3.500 RON | 16.000 RON | 2.000 RON | 8.880 RON |
| Venituri totale | 172.200 RON | 102.290 RON | 134.295 RON | 127.091 RON | 32.515 RON | 22.000 RON | 3.500 RON | 16.000 RON | 5.006 RON | 12.451 RON |
| Cheltuieli totale | 87.807 RON | 104.578 RON | 83.359 RON | 25.392 RON | 21.302 RON | 19.674 RON | 8.476 RON | 1.945 RON | 18.942 RON | 9.137 RON |
| Profit brut | 84.393 RON | 0 RON | 50.936 RON | 101.699 RON | 11.213 RON | 2.326 RON | 0 RON | 14.055 RON | 0 RON | 3.314 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 2.288 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.976 RON | 0 RON | 13.936 RON | 0 RON |
| Profit net | 82.821 RON | 0 RON | 49.794 RON | 99.520 RON | 10.258 RON | 1.665 RON | 0 RON | 13.575 RON | 0 RON | 3.136 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 2.986 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.081 RON | 0 RON | 13.996 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.279 RON | 2.930 RON | 3.580 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 246.057 RON | 152.655 RON | 151.170 RON | 102.465 RON | 20.812 RON | 13.280 RON | 11.272 RON | 15.154 RON | 1.246 RON | 12.365 RON |
| Creante | 244.713 RON | 137.824 RON | 141.819 RON | 74.515 RON | — | 7.500 RON | — | — | — | 10.068 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.344 RON | 14.831 RON | 9.351 RON | 27.950 RON | 20.812 RON | 5.780 RON | 11.272 RON | 15.154 RON | 1.246 RON | 2.297 RON |
| Datorii totale | 18.730 RON | 8.800 RON | 4.979 RON | 2.487 RON | 11.054 RON | 13.780 RON | 13.438 RON | 12.239 RON | 11.906 RON | 9.029 RON |
| Capitaluri proprii | 229.606 RON | 146.785 RON | 149.771 RON | 99.978 RON | 9.758 RON | -500 RON | -2.166 RON | 2.915 RON | -10.660 RON | 3.336 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 |
1 contract atribuit, in valoare de 15.000 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
15.000 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 09:59).