ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.648.616 RON | 384.761 RON | 7.270.688 RON | 6.059.991 RON | 5.479.434 RON | 4.205.383 RON | 2 |
| 2024 | 1.472.992 RON | -1.095.788 RON | 7.919.187 RON | 6.212.694 RON | 5.527.116 RON | 3.820.623 RON | 3 |
| 2023 | 1.480.697 RON | 644.456 RON | 1.674.610 RON | 6.346.054 RON | 241.205 RON | 4.916.411 RON | 4 |
| 2022 | 1.367.853 RON | 355.574 RON | 2.378.944 RON | 6.464.121 RON | 180.869 RON | 4.271.955 RON | 4 |
| 2021 | 1.287.312 RON | 310.932 RON | 3.020.602 RON | 6.796.040 RON | 138.069 RON | 3.916.381 RON | 4 |
| 2020 | 1.208.246 RON | 183.829 RON | 3.602.013 RON | 7.015.747 RON | 191.715 RON | 3.605.449 RON | 4 |
| 2019 | 1.221.561 RON | 45.085 RON | 3.154.589 RON | 6.908.697 RON | 105.958 RON | 3.864.339 RON | 4 |
| 2018 | 1.170.202 RON | 247.924 RON | 3.343.347 RON | 7.130.404 RON | 133.249 RON | 3.920.306 RON | 5 |
| 2017 | 1.099.925 RON | 273.061 RON | 2.901.510 RON | 6.428.391 RON | 145.500 RON | 3.672.381 RON | 6 |
| 2016 | 664.836 RON | 23.185 RON | 2.992.244 RON | 6.225.869 RON | 165.008 RON | 3.399.320 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.648.616 RON | 1.472.992 RON | 1.480.697 RON | 1.367.853 RON | 1.287.312 RON | 1.208.246 RON | 1.221.561 RON | 1.170.202 RON | 1.099.925 RON | 664.836 RON |
| Venituri totale | 1.812.340 RON | 2.133.511 RON | 1.937.176 RON | 2.048.402 RON | 1.596.298 RON | 1.655.223 RON | 1.506.129 RON | 1.579.194 RON | 1.419.496 RON | 739.389 RON |
| Cheltuieli totale | 1.323.032 RON | 3.188.373 RON | 1.278.627 RON | 1.676.877 RON | 1.271.319 RON | 1.456.676 RON | 1.446.632 RON | 1.315.478 RON | 1.128.950 RON | 703.125 RON |
| Profit brut | 489.308 RON | 0 RON | 658.549 RON | 371.525 RON | 324.979 RON | 198.547 RON | 59.497 RON | 263.716 RON | 290.546 RON | 36.264 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 1.054.862 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 384.761 RON | 0 RON | 644.456 RON | 355.574 RON | 310.932 RON | 183.829 RON | 45.085 RON | 247.924 RON | 273.061 RON | 23.185 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 1.095.788 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.059.991 RON | 6.212.694 RON | 6.346.054 RON | 6.464.121 RON | 6.796.040 RON | 7.015.747 RON | 6.908.697 RON | 7.130.404 RON | 6.428.391 RON | 6.225.869 RON |
| Active circulante | 5.479.434 RON | 5.527.116 RON | 241.205 RON | 180.869 RON | 138.069 RON | 191.715 RON | 105.958 RON | 133.249 RON | 145.500 RON | 165.008 RON |
| Stocuri | 0 RON | 259 RON | 259 RON | — | — | — | — | — | — | 28.341 RON |
| Creante | 5.397.405 RON | 5.311.017 RON | 181.377 RON | 126.529 RON | 56.607 RON | 75.096 RON | 54.321 RON | 95.640 RON | 64.128 RON | 59.412 RON |
| Casa si conturi la banci | 82.029 RON | 215.840 RON | 59.569 RON | 54.340 RON | 81.462 RON | 116.619 RON | 51.637 RON | 37.609 RON | 81.372 RON | 77.255 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 3.762 RON | 5.909 RON | 2.874 RON | — | 10.000 RON | — | — | 687 RON |
| Datorii totale | 7.270.688 RON | 7.919.187 RON | 1.674.610 RON | 2.378.944 RON | 3.020.602 RON | 3.602.013 RON | 3.154.589 RON | 3.343.347 RON | 2.901.510 RON | 2.992.244 RON |
| Venituri in avans | 63.354 RON | — | — | — | — | — | 5.727 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 4.205.383 RON | 3.820.623 RON | 4.916.411 RON | 4.271.955 RON | 3.916.381 RON | 3.605.449 RON | 3.864.339 RON | 3.920.306 RON | 3.672.381 RON | 3.399.320 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 |