| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.741.920 RON | 386.850 RON | 25.780.978 RON | 135.794 RON | 32.525.424 RON | 6.714.192 RON | 10 |
| 2024 | 4.500.274 RON | 1.105.121 RON | 24.723.899 RON | 132.639 RON | 31.048.276 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 6.327.342 RON |
| 10 |
| 2023 | 3.833.614 RON | 576.664 RON | 20.876.744 RON | 122.462 RON | 26.084.609 RON | 5.222.221 RON | 9 |
| 2022 | 3.123.757 RON | 857.575 RON | 19.533.853 RON | 150.506 RON | 24.090.373 RON | 4.645.557 RON | 8 |
| 2021 | 3.019.229 RON | 880.831 RON | 19.308.983 RON | 131.844 RON | 23.025.673 RON | 3.787.981 RON | 9 |
| 2020 | 3.244.281 RON | 337.382 RON | 12.163.301 RON | 130.868 RON | 14.962.122 RON | 2.908.298 RON | 9 |
| 2019 | 5.801.220 RON | 818.530 RON | 14.313.648 RON | 134.507 RON | 16.773.700 RON | 2.570.915 RON | 17 |
| 2018 | 8.978.875 RON | 984.932 RON | 4.912.552 RON | 499.139 RON | 6.226.999 RON | 1.752.385 RON | 28 |
| 2017 | 5.531.431 RON | 644.482 RON | 1.676.730 RON | 135.304 RON | 2.307.808 RON | 767.453 RON | 17 |
| 2016 | 929.946 RON | 122.771 RON | 524.369 RON | 105.038 RON | 541.866 RON | 122.971 RON | 9 |
| 2016 |
|---|
| Cifra de afaceri | 4.741.920 RON | 4.500.274 RON | 3.833.614 RON | 3.123.757 RON | 3.019.229 RON | 3.244.281 RON | 5.801.220 RON | 8.978.875 RON | 5.531.431 RON | 929.946 RON |
| Venituri totale | 10.990.569 RON | 8.950.140 RON | 11.712.893 RON | 8.931.189 RON | 6.303.270 RON | 6.746.411 RON | 7.615.974 RON | 9.268.171 RON | 5.610.919 RON | 952.665 RON |
| Cheltuieli totale | 10.527.480 RON | 7.670.570 RON | 11.072.269 RON | 8.045.937 RON | 5.392.086 RON | 6.352.395 RON | 6.636.227 RON | 8.060.725 RON | 4.869.364 RON | 808.244 RON |
| Profit brut | 463.089 RON | 1.279.570 RON | 640.624 RON | 885.252 RON | 911.184 RON | 394.016 RON | 979.747 RON | 1.207.446 RON | 741.555 RON | 144.421 RON |
| Profit net | 386.850 RON | 1.105.121 RON | 576.664 RON | 857.575 RON | 880.831 RON | 337.382 RON | 818.530 RON | 984.932 RON | 644.482 RON | 122.771 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 135.794 RON | 132.639 RON | 122.462 RON | 150.506 RON | 131.844 RON | 130.868 RON | 134.507 RON | 499.139 RON | 135.304 RON | 105.038 RON |
| Active circulante | 32.525.424 RON | 31.048.276 RON | 26.084.609 RON | 24.090.373 RON | 23.025.673 RON | 14.962.122 RON | 16.773.700 RON | 6.226.999 RON | 2.307.808 RON | 541.866 RON |
| Stocuri | 37.738 RON | 39.810 RON | 42.066 RON | 9.488 RON | 7.803 RON | 19.105 RON | 106.348 RON | 251.142 RON | 203.871 RON | 108.149 RON |
| Creante | 31.430.769 RON | 30.259.140 RON | 23.749.213 RON | 22.297.236 RON | 22.088.317 RON | 14.016.814 RON | 15.133.953 RON | 5.382.304 RON | 958.658 RON | 71.076 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.056.917 RON | 749.326 RON | 2.293.330 RON | 1.783.649 RON | 929.553 RON | 926.203 RON | 1.533.399 RON | 593.553 RON | 1.145.279 RON | 362.641 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.661 RON | 0 RON | 3.015 RON | 0 RON | 0 RON | 5.949 RON | 3.696 RON | 10.580 RON | 1.071 RON | 436 RON |
| Datorii totale | 25.780.978 RON | 24.723.899 RON | 20.876.744 RON | 19.533.853 RON | 19.308.983 RON | 12.163.301 RON | 14.313.648 RON | 4.912.552 RON | 1.676.730 RON | 524.369 RON |
| Provizioane | 168.709 RON | 129.674 RON | 111.121 RON | 61.469 RON | 60.553 RON | 27.340 RON | 27.340 RON | 71.781 RON | 0 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 6.714.192 RON | 6.327.342 RON | 5.222.221 RON | 4.645.557 RON | 3.787.981 RON | 2.908.298 RON | 2.570.915 RON | 1.752.385 RON | 767.453 RON | 122.971 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 10 | 9 | 8 | 9 | 9 | 17 | 28 | 17 | 9 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 5% |
| firmă |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.