| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 276.658 RON | 9.663 RON | 139.507 RON | 0 RON | 69.129 RON | -70.378 RON | 1 |
| 2024 | 85.466 RON | -32.622 RON | 118.075 RON | — | 38.034 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -80.041 RON |
| 1 |
| 2023 | 220.401 RON | -54.796 RON | 74.976 RON | — | 27.557 RON | -47.419 RON | — |
| 2022 | 192.050 RON | 8.672 RON | 33.418 RON | — | 40.796 RON | 7.378 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 5.000 RON | — | 3.706 RON | -1.294 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 5.000 RON | — | 3.706 RON | -1.294 RON | — |
| 2019 | 3.417 RON | -1.494 RON | 5.000 RON | — | 3.706 RON | -1.294 RON | — |
| 276.658 RON |
| 85.466 RON |
| 220.401 RON |
| 192.050 RON |
| — |
| — |
| 3.417 RON |
| Venituri totale | 303.658 RON | 103.928 RON | 220.460 RON | 192.059 RON | 0 RON | 0 RON | 3.417 RON |
| Cheltuieli totale | 293.995 RON | 136.550 RON | 275.256 RON | 177.625 RON | — | — | 4.873 RON |
| Profit brut | 9.663 RON | 0 RON | 0 RON | 14.434 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 32.622 RON | 54.796 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.456 RON |
| Profit net | 9.663 RON | 0 RON | 0 RON | 8.672 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 32.622 RON | 54.796 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.494 RON |
| Active circulante | 69.129 RON | 38.034 RON | 27.557 RON | 40.796 RON | 3.706 RON | 3.706 RON | 3.706 RON |
| Stocuri | 54.953 RON | 26.027 RON | 17.246 RON | 34.889 RON | — | — | — |
| Creante | 784 RON | 1.246 RON | 2.341 RON | 1.800 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 13.392 RON | 10.761 RON | 7.970 RON | 4.107 RON | 3.706 RON | 3.706 RON | 3.706 RON |
| Datorii totale | 139.507 RON | 118.075 RON | 74.976 RON | 33.418 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON |
| Capitaluri proprii | -70.378 RON | -80.041 RON | -47.419 RON | 7.378 RON | -1.294 RON | -1.294 RON | -1.294 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
com. Vinţu de Jos, satul Mereteu
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 83,33% |
| persoanăadministrator | 8,33% |
| persoanăadministrator | 8,33% |
| 3 deținători în act | 99,99% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.