ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | 24% |
| persoană | 24% |
| persoană | 24% |
| persoană | 24% |
| persoană | 4% |
| persoană | nepublicat |
| 5 deținători în act · plus 4 deținători pe care actul nu îi numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 76.286 RON | -18.862 RON | 68.671 RON | 66.333 RON | 12.287 RON | 11.837 RON | 1 |
| 2023 | 185.025 RON | 4.424 RON | 3.968 RON | 2.500 RON | 32.167 RON | 30.699 RON | 1 |
| 2022 | 263.118 RON | 21.209 RON | 32.128 RON | 5.833 RON | 73.870 RON | 47.575 RON | 2 |
| 2021 | 179.785 RON | 29.774 RON | 3.026 RON | 13.889 RON | 65.503 RON | 76.366 RON | 1 |
| 2020 | 148.620 RON | -15.352 RON | 7.348 RON | 13.764 RON | 40.176 RON | 46.592 RON | 2 |
| 2019 | 235.478 RON | 35.069 RON | 5.588 RON | 40.778 RON | 26.755 RON | 61.945 RON | 1 |
| 2018 | 256.844 RON | 97.224 RON | 4.436 RON | 52.853 RON | 71.459 RON | 119.876 RON | 2 |
| 2017 | 219.834 RON | 79.754 RON | 88.401 RON | 49.894 RON | 140.159 RON | 101.652 RON | 2 |
| 2016 | 113.047 RON | 46.109 RON | 87.110 RON | 65.640 RON | 52.168 RON | 30.698 RON | 2 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 76.286 RON | 185.025 RON | 263.118 RON | 179.785 RON | 148.620 RON | 235.478 RON | 256.844 RON | 219.834 RON | 113.047 RON |
| Venituri totale | 79.286 RON | 186.025 RON | 263.118 RON | 180.785 RON | 153.576 RON | 236.478 RON | 269.470 RON | 220.834 RON | 113.047 RON |
| Cheltuieli totale | 98.148 RON | 180.976 RON | 241.909 RON | 151.011 RON | 167.545 RON | 199.045 RON | 169.678 RON | 138.872 RON | 65.807 RON |
| Profit brut | 0 RON | 5.049 RON | 21.209 RON | 29.774 RON | 0 RON | 37.433 RON | 99.792 RON | 81.962 RON | 47.240 RON |
| Pierdere bruta | 18.862 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.969 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 4.424 RON | 21.209 RON | 29.774 RON | 0 RON | 35.069 RON | 97.224 RON | 79.754 RON | 46.109 RON |
| Pierdere neta | 18.862 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.352 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 66.333 RON | 2.500 RON | 5.833 RON | 13.889 RON | 13.764 RON | 40.778 RON | 52.853 RON | 49.894 RON | 65.640 RON |
| Active circulante | 12.287 RON | 32.167 RON | 73.870 RON | 65.503 RON | 40.176 RON | 26.755 RON | 71.459 RON | 140.159 RON | 52.168 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 5.341 RON | — | — | — | — |
| Creante | — | — | 24.000 RON | — | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 12.287 RON | 32.167 RON | 49.870 RON | 65.503 RON | 34.835 RON | 26.755 RON | 71.459 RON | 140.159 RON | 52.168 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.888 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 68.671 RON | 3.968 RON | 32.128 RON | 3.026 RON | 7.348 RON | 5.588 RON | 4.436 RON | 88.401 RON | 87.110 RON |
| Capitaluri proprii | 11.837 RON | 30.699 RON | 47.575 RON | 76.366 RON | 46.592 RON | 61.945 RON | 119.876 RON | 101.652 RON | 30.698 RON |
| Capital subscris varsat | 21.830 RON | 21.830 RON | 21.830 RON | 21.830 RON | 21.830 RON | 21.830 RON | 21.830 RON | 21.830 RON | 21.830 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |