ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Staţiunea Olimp, mun. Mangalia, în cadrul complexului Phoencia Blue View
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44.977 RON | -18.598 RON | 5.687 RON | — | 63.464 RON | 57.777 RON | 1 |
| 2024 | 33.780 RON | -115.795 RON | 521 RON | — | 76.895 RON | 76.374 RON | 1 |
| 2023 | 44.640 RON | -63.256 RON | 12.145 RON | — | 204.314 RON | 192.169 RON | 1 |
| 2021 | 39.860 RON | 34.009 RON | 5.853 RON | — | 227.039 RON | 221.186 RON | 1 |
| 2020 | 38.190 RON | 31.628 RON | 3.320 RON | — | 190.497 RON | 187.177 RON | 1 |
| 2019 | 47.526 RON | 19.151 RON | 0 RON | — | 155.549 RON | 155.549 RON | 1 |
| 2018 | 130.866 RON | 109.107 RON | 0 RON | — | 136.398 RON | 136.398 RON | — |
| 2017 | 18.891 RON | 14.942 RON | 0 RON | — | 27.434 RON | 27.434 RON | — |
| 2016 | 14.775 RON | 12.672 RON | 0 RON | — | 12.872 RON | 12.872 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 44.977 RON | 33.780 RON | 44.640 RON | 39.860 RON | 38.190 RON | 47.526 RON | 130.866 RON | 18.891 RON | 14.775 RON |
| Venituri totale | 44.977 RON | 33.780 RON | 44.640 RON | 39.860 RON | 38.190 RON | 47.526 RON | 130.866 RON | 18.891 RON | 14.775 RON |
| Cheltuieli totale | 63.132 RON | 149.253 RON | 107.508 RON | 5.452 RON | 5.416 RON | 27.900 RON | 19.777 RON | 3.893 RON | 2.103 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.408 RON | 32.774 RON | 19.626 RON | 111.089 RON | 14.998 RON | 12.672 RON |
| Pierdere bruta | 18.155 RON | 115.473 RON | 62.868 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.009 RON | 31.628 RON | 19.151 RON | 109.107 RON | 14.942 RON | 12.672 RON |
| Pierdere neta | 18.598 RON | 115.795 RON | 63.256 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 63.464 RON | 76.895 RON | 204.314 RON | 227.039 RON | 190.497 RON | 155.549 RON | 136.398 RON | 27.434 RON | 12.872 RON |
| Stocuri | — | — | 99.166 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 59.348 RON | 69.072 RON | — | 227.000 RON | 190.000 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 4.116 RON | 7.823 RON | 105.148 RON | 39 RON | 497 RON | 155.549 RON | 136.398 RON | 27.434 RON | 12.872 RON |
| Datorii totale | 5.687 RON | 521 RON | 12.145 RON | 5.853 RON | 3.320 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 57.777 RON | 76.374 RON | 192.169 RON | 221.186 RON | 187.177 RON | 155.549 RON | 136.398 RON | 27.434 RON | 12.872 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 |