ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1 RON | 5.735 RON | — | 95.303 RON | 89.568 RON | — |
| 2024 | — | 0 RON | 3.135 RON | — | 118.704 RON | 115.569 RON | — |
| 2023 | — | -300 RON | 3.135 RON | — | 118.704 RON | 115.569 RON | — |
| 2022 | 13.841 RON | 10.256 RON | 3.135 RON | 0 RON | 119.004 RON | 115.869 RON | 0 |
| 2021 | 45.508 RON | 36.903 RON | 2.490 RON | — | 140.203 RON | 137.713 RON | — |
| 2020 | 78.464 RON | 70.166 RON | 4.249 RON | — | 132.659 RON | 128.410 RON | — |
| 2019 | 9.589 RON | -4.930 RON | 3.756 RON | — | 90.105 RON | 86.349 RON | — |
| 2018 | 36.173 RON | 29.447 RON | 130 RON | — | 116.672 RON | 116.542 RON | — |
| 2017 | 69.254 RON | 56.347 RON | 555 RON | — | 87.650 RON | 87.095 RON | 1 |
| 2016 | 38.036 RON | 30.548 RON | 1.522 RON | — | 32.270 RON | 30.748 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | 13.841 RON | 45.508 RON | 78.464 RON | 9.589 RON | 36.173 RON | 69.254 RON | 38.036 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.841 RON | 45.508 RON | 78.464 RON | 9.635 RON | 36.173 RON | 69.254 RON | 38.036 RON |
| Cheltuieli totale | 1 RON | — | 300 RON | 3.185 RON | 7.267 RON | 6.065 RON | 14.277 RON | 5.641 RON | 10.828 RON | 6.347 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.656 RON | 38.241 RON | 72.399 RON | 0 RON | 30.532 RON | 58.426 RON | 31.689 RON |
| Pierdere bruta | 1 RON | 0 RON | 300 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.642 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.256 RON | 36.903 RON | 70.166 RON | 0 RON | 29.447 RON | 56.347 RON | 30.548 RON |
| Pierdere neta | 1 RON | 0 RON | 300 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.930 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 95.303 RON | 118.704 RON | 118.704 RON | 119.004 RON | 140.203 RON | 132.659 RON | 90.105 RON | 116.672 RON | 87.650 RON | 32.270 RON |
| Creante | — | — | — | 0 RON | — | 1.119 RON | 1.011 RON | 1.011 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 95.303 RON | 118.704 RON | 118.704 RON | 119.004 RON | 140.203 RON | 131.540 RON | 89.094 RON | 115.661 RON | 87.650 RON | 32.270 RON |
| Datorii totale | 5.735 RON | 3.135 RON | 3.135 RON | 3.135 RON | 2.490 RON | 4.249 RON | 3.756 RON | 130 RON | 555 RON | 1.522 RON |
| Capitaluri proprii | 89.568 RON | 115.569 RON | 115.569 RON | 115.869 RON | 137.713 RON | 128.410 RON | 86.349 RON | 116.542 RON | 87.095 RON | 30.748 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 0 | — | — | — | — | 1 | 1 |