ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Pentru a se lua cunoştinţă de înscrisurile depuse la dosar
Admite excep?ia conexită?ii, invocată de instanţă din oficiu. Dispune conexarea dosarului nr. 133/1259/2025/a4 la dosar nr. 133/1259/2025/a2. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronun?ată astăzi 25.11.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Amână judecarea cauzei la data de 25 Noiembrie 2025, completul C3 fond, sala 4, ora 10:00, având în vedere Hotărârea nr. 3/26.08.2025 a Adunării Generale a Judecătorilor Tribunalului Specializat Argeş privind suspendarea soluţionării cauzelor, începând cu data de 27.08.2025. Pronunţată în şedinţa publică din 30 Septembrie 2025.
Admite excep?ia conexită?ii, invocată de instanţă din oficiu. Dispune conexarea dosarului nr. 133/1259/2025/a3 la dosar nr. 133/1259/2025/a2. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronun?ată astăzi 25.11.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Amână judecarea cauzei la data de 25 Noiembrie 2025, completul C3 fond, sala 4, ora 10:00, având în vedere Hotărârea nr. 3/26.08.2025 a Adunării Generale a Judecătorilor Tribunalului Specializat Argeş privind suspendarea soluţionării cauzelor, începând cu data de 27.08.2025. Pronunţată în şedinţa publică din 30 Septembrie 2025.
Respinge cererea de suspendare a judecăţii. Respinge, ca nefondat, apelul declarat de debitor. Definitivă. Pronunţată conform art. 402 teza a II-a din Codul de procedură civilă.
Respinge ca neîntemeiată excepţia tardivităţii cu privire ca contestaţia ce face obiectul dosarului nr. 133/1259/2025/a1, conexat la prezentul dosar. Respinge ca neîntemeiată contestaţia ce face obiectul dosarului nr. 133/1259/2025/a1, conexat la prezentul dosar. Respinge ca neîntemeiată contestaţia ce face obiectul dosarului nr. 133/1259/2025/a2. Respinge ca neîntemeiată contestaţia ce face obiectul dosarului nr. 133/1259/2025/a3, conexat la prezentul dosar. Respinge ca neîntemeiată contestaţia ce face obiectul dosarului nr. 133/1259/2025/a4, conexat la prezentul dosar. Cu apel în termen de 7 de zile de la comunicare, cererea de apel urmând a se depune la Tribunalul Specializat Arge?. Pronun?ată astăzi 10.12.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Amână pronunţarea la data de 10.12.2025. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 25.11.2025.
Amână judecarea cauzei la data de 25 Noiembrie 2025, completul C3 fond, sala 4, ora 10:00, având în vedere Hotărârea nr. 3/26.08.2025 a Adunării Generale a Judecătorilor Tribunalului Specializat Argeş privind suspendarea soluţionării cauzelor, începând cu data de 27.08.2025. Pronunţată în şedinţa publică din 30 Septembrie 2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.531.245 RON | 311.787 RON | 1.709.340 RON | 270.575 RON | 2.339.359 RON | 900.594 RON | 6 |
| 2024 | 2.538.443 RON | 695.794 RON | 870.624 RON | 273.160 RON | 1.536.271 RON | 938.807 RON | 4 |
| 2023 | 1.456.621 RON | 114.089 RON | 1.216.610 RON | 336.929 RON | 1.122.694 RON | 243.013 RON | 5 |
| 2022 | 1.435.800 RON | 142.175 RON | 1.131.185 RON | 148.469 RON | 1.329.031 RON | 346.315 RON | 5 |
| 2021 | 898.548 RON | 86.865 RON | 916.811 RON | 179.908 RON | 941.043 RON | 204.140 RON | 7 |
| 2020 | 1.579.359 RON | 49.509 RON | 1.146.654 RON | 468.684 RON | 795.245 RON | 117.275 RON | 8 |
| 2019 | 1.829.885 RON | 213.261 RON | 923.504 RON | 373.145 RON | 897.814 RON | 295.766 RON | 10 |
| 2018 | 463.547 RON | 5.411 RON | 401.699 RON | 338.887 RON | 282.739 RON | 82.505 RON | 11 |
| 2017 | 112.438 RON | 8.441 RON | 189.680 RON | 108.046 RON | 235.609 RON | 77.094 RON | 6 |
| 2016 | 94.686 RON | 68.452 RON | 205.138 RON | 140.530 RON | 253.260 RON | 68.652 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.531.245 RON | 2.538.443 RON | 1.456.621 RON | 1.435.800 RON | 898.548 RON | 1.579.359 RON | 1.829.885 RON | 463.547 RON | 112.438 RON | 94.686 RON |
| Venituri totale | 3.582.145 RON | 2.297.073 RON | 1.706.623 RON | 1.185.802 RON | 1.152.754 RON | 1.649.009 RON | 1.915.618 RON | 490.636 RON | 221.709 RON | 94.686 RON |
| Cheltuieli totale | 3.205.294 RON | 1.507.875 RON | 1.572.644 RON | 1.040.037 RON | 1.057.159 RON | 1.583.190 RON | 1.684.058 RON | 480.590 RON | 211.442 RON | 23.393 RON |
| Profit brut | 376.851 RON | 789.198 RON | 133.979 RON | 145.765 RON | 95.595 RON | 65.819 RON | 231.560 RON | 10.046 RON | 10.267 RON | 71.293 RON |
| Profit net | 311.787 RON | 695.794 RON | 114.089 RON | 142.175 RON | 86.865 RON | 49.509 RON | 213.261 RON | 5.411 RON | 8.441 RON | 68.452 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 270.575 RON | 273.160 RON | 336.929 RON | 148.469 RON | 179.908 RON | 468.684 RON | 373.145 RON | 338.887 RON | 108.046 RON | 140.530 RON |
| Active circulante | 2.339.359 RON | 1.536.271 RON | 1.122.694 RON | 1.329.031 RON | 941.043 RON | 795.245 RON | 897.814 RON | 282.739 RON | 235.609 RON | 253.260 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 250.000 RON | — | 250.000 RON | 1.914 RON | 66 RON | — | 70.000 RON | 9.796 RON |
| Creante | 1.722.839 RON | 1.503.850 RON | 722.450 RON | 915.703 RON | 390.098 RON | 594.871 RON | 695.322 RON | 217.134 RON | 7.736 RON | 240.120 RON |
| Casa si conturi la banci | 616.520 RON | 32.421 RON | 150.244 RON | 413.328 RON | 300.945 RON | 198.460 RON | 202.426 RON | 65.605 RON | 157.873 RON | 3.344 RON |
| Datorii totale | 1.709.340 RON | 870.624 RON | 1.216.610 RON | 1.131.185 RON | 916.811 RON | 1.146.654 RON | 923.504 RON | 401.699 RON | 189.680 RON | 205.138 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 51.689 RON | 137.422 RON | 76.881 RON | 120.000 RON |
| Capitaluri proprii | 900.594 RON | 938.807 RON | 243.013 RON | 346.315 RON | 204.140 RON | 117.275 RON | 295.766 RON | 82.505 RON | 77.094 RON | 68.652 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 4 | 5 | 5 | 7 | 8 | 10 | 11 | 6 | 1 |
15 contracte atribuite, in valoare de 309.362 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 309.377 lei.
Achizitii directe
15 contracte
309.362 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 14:31).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ELECTRIC PAN VICTORY SRLCUI 29260270 | 3 | subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
GENERAL PREST SACUI 3244050 | 2 | subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.