FAST CONSTRUCT STAR S.R.L.
- J40/8779/2016BUCURESTIdin 24.06.2016
- J23/6033/2018ILFOVdin 18.12.2018in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 45% |
| persoanăfostă | 55% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 1.401.719 RON | 920.740 RON | 670.970 RON | 43.820 RON | 2.450.520 RON | 1.201.670 RON | — |
| 2019 | 325.908 RON | 198.449 RON | 262.439 RON | 65.869 RON | 599.200 RON | 280.930 RON | — |
| 2018 | 521.629 RON | 82.071 RON | 163.904 RON | 87.918 RON | 275.967 RON | 82.481 RON | 3 |
| 2017 | 180.176 RON | 64.671 RON | 105.729 RON | 49.700 RON | 122.056 RON | 66.027 RON | 6 |
| 2016 | 10.000 RON | 1.156 RON | 3.225 RON | 222 RON | 4.359 RON | 1.356 RON | 1 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.401.719 RON | 325.908 RON | 521.629 RON | 180.176 RON | 10.000 RON |
| Venituri totale | 1.401.719 RON | 348.711 RON | 791.475 RON | 180.591 RON | 10.000 RON |
| Cheltuieli totale | 438.927 RON | 139.969 RON | 701.815 RON | 110.515 RON | 8.544 RON |
| Profit brut | 962.792 RON | 208.742 RON | 89.660 RON | 70.076 RON | 1.456 RON |
| Profit net | 920.740 RON | 198.449 RON | 82.071 RON | 64.671 RON | 1.156 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 43.820 RON | 65.869 RON | 87.918 RON | 49.700 RON | 222 RON |
| Active circulante | 2.450.520 RON | 599.200 RON | 275.967 RON | 122.056 RON | 4.359 RON |
| Stocuri | — | — | 4.559 RON | 63.984 RON | — |
| Creante | 1.233.398 RON | 61.383 RON | 78.863 RON | 19.837 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 1.217.122 RON | 537.817 RON | 192.545 RON | 38.235 RON | 4.359 RON |
| Datorii totale | 670.970 RON | 262.439 RON | 163.904 RON | 105.729 RON | 3.225 RON |
| Venituri in avans | 621.700 RON | 121.700 RON | 117.500 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.201.670 RON | 280.930 RON | 82.481 RON | 66.027 RON | 1.356 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 3 | 6 | 1 |