NLS RO TRANS S.R.L.
- LA SIBIANUL VESEL SRLdocumentat pana in 2023
- J40/8955/2016BUCURESTIdin 29.06.2016
- J32/984/2023SIBIUdin 22.05.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 8 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 238.062 RON | -14.432 RON | 397.584 RON | 60.543 RON | 171.403 RON | -165.638 RON | 1 |
| 2024 | — | -5.075 RON | 250.253 RON | 49.745 RON | 49.302 RON | -151.206 RON | — |
| 2023 | — | -78.553 RON | 220.020 RON | 25.086 RON | 48.803 RON | -146.131 RON | 0 |
| 2022 | 456.030 RON | -67.867 RON | 258.011 RON | 71.645 RON | 119.581 RON | -67.578 RON | 2 |
| 2020 | 2.078.167 RON | 102.181 RON | 236.423 RON | 198.481 RON | 186.148 RON | 149.408 RON | 6 |
| 2019 | 1.908.155 RON | 64.649 RON | 370.595 RON | 211.692 RON | 204.770 RON | 47.227 RON | 5 |
| 2018 | 1.183.434 RON | 3.764 RON | 206.979 RON | 55.605 RON | 132.899 RON | -17.422 RON | 3 |
| 2017 | 570.984 RON | -3.242 RON | 175.534 RON | 24.053 RON | 108.594 RON | -21.186 RON | 2 |
| 2016 | 19.043 RON | -18.144 RON | 105.419 RON | 12.705 RON | 74.770 RON | -17.944 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 238.062 RON | — | — | 456.030 RON | 2.078.167 RON | 1.908.155 RON | 1.183.434 RON | 570.984 RON | 19.043 RON |
| Venituri totale | 244.140 RON | 40.000 RON | 0 RON | 493.719 RON | 2.078.367 RON | 1.936.256 RON | 1.183.434 RON | 570.984 RON | 19.043 RON |
| Cheltuieli totale | 258.572 RON | 45.075 RON | 78.553 RON | 556.649 RON | 1.955.884 RON | 1.852.244 RON | 1.167.836 RON | 568.515 RON | 36.787 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 122.483 RON | 84.012 RON | 15.598 RON | 2.469 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 14.432 RON | 5.075 RON | 78.553 RON | 62.930 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.744 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 102.181 RON | 64.649 RON | 3.764 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 14.432 RON | 5.075 RON | 78.553 RON | 67.867 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.242 RON | 18.144 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 60.543 RON | 49.745 RON | 25.086 RON | 71.645 RON | 198.481 RON | 211.692 RON | 55.605 RON | 24.053 RON | 12.705 RON |
| Active circulante | 171.403 RON | 49.302 RON | 48.803 RON | 119.581 RON | 186.148 RON | 204.770 RON | 132.899 RON | 108.594 RON | 74.770 RON |
| Stocuri | 2.300 RON | 215 RON | 115 RON | 64 RON | 35.508 RON | 17.444 RON | 35.660 RON | 4.819 RON | 20.037 RON |
| Creante | 89.280 RON | 41.106 RON | 36.194 RON | 33.316 RON | 49.353 RON | 48.673 RON | 50.251 RON | 53.610 RON | 51.173 RON |
| Casa si conturi la banci | 79.823 RON | 7.981 RON | 12.494 RON | 86.201 RON | 101.287 RON | 138.653 RON | 46.988 RON | 50.165 RON | 3.560 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | -793 RON | 1.202 RON | 1.360 RON | 1.053 RON | 21.701 RON | — |
| Datorii totale | 397.584 RON | 250.253 RON | 220.020 RON | 258.011 RON | 236.423 RON | 370.595 RON | 206.979 RON | 175.534 RON | 105.419 RON |
| Capitaluri proprii | -165.638 RON | -151.206 RON | -146.131 RON | -67.578 RON | 149.408 RON | 47.227 RON | -17.422 RON | -21.186 RON | -17.944 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — | 0 | 2 | 6 | 5 | 3 | 2 | — |