| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 309.395 RON | 13.913 RON | 118.162 RON | 40.715 RON | 31.859 RON | -45.588 RON | 0 |
| 2024 | 342.698 RON | -138.329 RON | 272.213 RON | 57.081 RON | 155.632 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -59.500 RON |
| 1 |
| 2023 | 431.328 RON | 31.177 RON | 179.540 RON | 73.733 RON | 184.573 RON | 78.829 RON | 1 |
| 2022 | 292.035 RON | 18.193 RON | 61.211 RON | 1.998 RON | 106.665 RON | 47.652 RON | 1 |
| 2021 | 239.411 RON | 142.663 RON | 78.731 RON | 3.710 RON | 104.317 RON | 29.459 RON | 1 |
| 2020 | 105.984 RON | -48.048 RON | 194.763 RON | 6.173 RON | 75.385 RON | -113.205 RON | 1 |
| 2019 | 168.984 RON | 2.516 RON | 128.784 RON | 1.750 RON | 61.877 RON | -65.157 RON | 1 |
| 2018 | 138.689 RON | 4.159 RON | 154.660 RON | 2.750 RON | 84.237 RON | -67.673 RON | 1 |
| 2017 | 66.431 RON | -23.263 RON | 117.078 RON | 3.750 RON | 41.496 RON | -71.832 RON | 1 |
| 2016 | 5.572 RON | -48.769 RON | 61.459 RON | 5.268 RON | 7.345 RON | -48.569 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| Cifra de afaceri | 309.395 RON | 342.698 RON | 431.328 RON | 292.035 RON | 239.411 RON | 105.984 RON | 168.984 RON | 138.689 RON | 66.431 RON | 5.572 RON |
| Venituri totale | 309.395 RON | 342.698 RON | 431.972 RON | 303.789 RON | 354.411 RON | 105.984 RON | 168.959 RON | 138.122 RON | 67.031 RON | 5.709 RON |
| Cheltuieli totale | 291.584 RON | 481.027 RON | 396.474 RON | 282.558 RON | 205.527 RON | 153.123 RON | 164.120 RON | 131.233 RON | 88.460 RON | 54.365 RON |
| Profit brut | 17.811 RON | 0 RON | 35.498 RON | 21.231 RON | 148.884 RON | 0 RON | 4.839 RON | 6.889 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 138.329 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 47.139 RON | 0 RON | 0 RON | 21.429 RON | 48.656 RON |
| Profit net | 13.913 RON | 0 RON | 31.177 RON | 18.193 RON | 142.663 RON | 0 RON | 2.516 RON | 4.159 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 138.329 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 48.048 RON | 0 RON | 0 RON | 23.263 RON | 48.769 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 40.715 RON | 57.081 RON | 73.733 RON | 1.998 RON | 3.710 RON | 6.173 RON | 1.750 RON | 2.750 RON | 3.750 RON | 5.268 RON |
| Active circulante | 31.859 RON | 155.632 RON | 184.573 RON | 106.665 RON | 104.317 RON | 75.385 RON | 61.877 RON | 84.237 RON | 41.496 RON | 7.345 RON |
| Stocuri | 4.302 RON | 32.193 RON | 93.339 RON | 42.089 RON | 38.058 RON | 18.284 RON | 23.078 RON | 37.054 RON | 16.638 RON | 2.843 RON |
| Creante | 25.974 RON | 46.967 RON | 43.844 RON | 49.838 RON | 53.617 RON | 50.862 RON | 23.076 RON | 18.669 RON | 23.955 RON | 4.138 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.583 RON | 76.472 RON | 47.390 RON | 14.738 RON | 12.642 RON | 6.239 RON | 15.723 RON | 28.514 RON | 903 RON | 364 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 63 RON | 200 RON | 163 RON | — | — | — | — | 277 RON |
| Datorii totale | 118.162 RON | 272.213 RON | 179.540 RON | 61.211 RON | 78.731 RON | 194.763 RON | 128.784 RON | 154.660 RON | 117.078 RON | 61.459 RON |
| Capitaluri proprii | -45.588 RON | -59.500 RON | 78.829 RON | 47.652 RON | 29.459 RON | -113.205 RON | -65.157 RON | -67.673 RON | -71.832 RON | -48.569 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 20% |
| persoană |
| persoană | 25% |
| persoană | 15% |
| persoană | 10% |
| 5 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.