ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.162.822 RON | 976.989 RON | 51.443 RON | 13.389 RON | 1.015.283 RON | 977.229 RON | 1 |
| 2024 | 1.135.095 RON | 926.903 RON | 58.086 RON | 9.940 RON | 975.289 RON | 927.143 RON | 1 |
| 2023 | 917.101 RON | 833.817 RON | 239.677 RON | — | 1.073.734 RON | 834.057 RON | 1 |
| 2022 | 477.034 RON | 463.943 RON | 466.097 RON | — | 930.280 RON | 464.183 RON | 1 |
| 2021 | 428.997 RON | 304.593 RON | 76.672 RON | 7.596 RON | 373.909 RON | 304.833 RON | 2 |
| 2020 | 649.082 RON | 458.466 RON | 40.389 RON | 19.363 RON | 479.732 RON | 458.706 RON | 4 |
| 2019 | 563.545 RON | 355.692 RON | 9.414 RON | 31.129 RON | 334.217 RON | 355.932 RON | 3 |
| 2018 | 699.984 RON | 523.076 RON | 40.901 RON | 42.896 RON | 521.792 RON | 523.787 RON | 2 |
| 2017 | 794.048 RON | 388.511 RON | 19.055 RON | — | 407.766 RON | 388.711 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.162.822 RON | 1.135.095 RON | 917.101 RON | 477.034 RON | 428.997 RON | 649.082 RON | 563.545 RON | 699.984 RON | 794.048 RON |
| Venituri totale | 1.162.822 RON | 1.135.219 RON | 917.416 RON | 482.609 RON | 430.894 RON | 651.821 RON | 569.004 RON | 700.239 RON | 794.387 RON |
| Cheltuieli totale | 156.864 RON | 174.944 RON | 74.608 RON | 4.480 RON | 122.098 RON | 187.984 RON | 207.622 RON | 170.161 RON | 397.932 RON |
| Profit brut | 1.005.958 RON | 960.275 RON | 842.808 RON | 478.129 RON | 308.796 RON | 463.837 RON | 361.382 RON | 530.078 RON | 396.455 RON |
| Profit net | 976.989 RON | 926.903 RON | 833.817 RON | 463.943 RON | 304.593 RON | 458.466 RON | 355.692 RON | 523.076 RON | 388.511 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 13.389 RON | 9.940 RON | — | — | 7.596 RON | 19.363 RON | 31.129 RON | 42.896 RON | — |
| Active circulante | 1.015.283 RON | 975.289 RON | 1.073.734 RON | 930.280 RON | 373.909 RON | 479.732 RON | 334.217 RON | 521.792 RON | 407.766 RON |
| Creante | 917.153 RON | 884.629 RON | 908.199 RON | 388.670 RON | 3.347 RON | 2.991 RON | 96.011 RON | 7.821 RON | 38.511 RON |
| Casa si conturi la banci | 98.130 RON | 90.660 RON | 165.535 RON | 541.610 RON | 370.562 RON | 476.741 RON | 238.206 RON | 513.971 RON | 350.864 RON |
| Datorii totale | 51.443 RON | 58.086 RON | 239.677 RON | 466.097 RON | 76.672 RON | 40.389 RON | 9.414 RON | 40.901 RON | 19.055 RON |
| Capitaluri proprii | 977.229 RON | 927.143 RON | 834.057 RON | 464.183 RON | 304.833 RON | 458.706 RON | 355.932 RON | 523.787 RON | 388.711 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 2 | 6 |