ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 544.739 RON | 354.964 RON | 154.623 RON | 0 RON | 509.787 RON | 355.164 RON | 2 |
| 2024 | 496.976 RON | 329.966 RON | 339.743 RON | — | 669.909 RON | 330.166 RON | 2 |
| 2023 | 467.045 RON | 314.488 RON | 272.806 RON | — | 587.494 RON | 314.688 RON | 2 |
| 2022 | 366.355 RON | 252.710 RON | 385.474 RON | — | 638.384 RON | 252.910 RON | 2 |
| 2021 | 299.273 RON | 194.972 RON | 374.603 RON | — | 569.775 RON | 195.172 RON | 2 |
| 2020 | 285.569 RON | 174.360 RON | 233.401 RON | — | 407.961 RON | 174.560 RON | 2 |
| 2019 | 270.214 RON | 175.361 RON | 212.146 RON | — | 387.707 RON | 175.561 RON | 2 |
| 2018 | 203.549 RON | 132.064 RON | 225.296 RON | — | 357.560 RON | 132.264 RON | 2 |
| 2017 | 151.475 RON | 100.305 RON | 136.771 RON | — | 237.276 RON | 100.505 RON | 2 |
| 2016 | 71.147 RON | 57.175 RON | 4.436 RON | — | 61.811 RON | 57.375 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 544.739 RON | 496.976 RON | 467.045 RON | 366.355 RON | 299.273 RON | 285.569 RON | 270.214 RON | 203.549 RON | 151.475 RON | 71.147 RON |
| Venituri totale | 544.744 RON | 496.981 RON | 467.049 RON | 366.358 RON | 299.275 RON | 285.572 RON | 270.215 RON | 203.550 RON | 151.476 RON | 71.147 RON |
| Cheltuieli totale | 173.439 RON | 156.646 RON | 147.891 RON | 109.975 RON | 101.136 RON | 108.875 RON | 92.028 RON | 69.451 RON | 49.656 RON | 13.366 RON |
| Profit brut | 371.305 RON | 340.335 RON | 319.158 RON | 256.383 RON | 198.139 RON | 176.697 RON | 178.187 RON | 134.099 RON | 101.820 RON | 57.781 RON |
| Profit net | 354.964 RON | 329.966 RON | 314.488 RON | 252.710 RON | 194.972 RON | 174.360 RON | 175.361 RON | 132.064 RON | 100.305 RON | 57.175 RON |
| Active circulante | 509.787 RON | 669.909 RON | 587.494 RON | 638.384 RON | 569.775 RON | 407.961 RON | 387.707 RON | 357.560 RON | 237.276 RON | 61.811 RON |
| Creante | 444.789 RON | 455.221 RON | 528.374 RON | 483.351 RON | 408.883 RON | 299.470 RON | 321.662 RON | 328.101 RON | 231.204 RON | 52.804 RON |
| Casa si conturi la banci | 64.998 RON | 214.688 RON | 59.120 RON | 155.033 RON | 160.892 RON | 108.491 RON | 66.045 RON | 29.459 RON | 6.072 RON | 9.007 RON |
| Datorii totale | 154.623 RON | 339.743 RON | 272.806 RON | 385.474 RON | 374.603 RON | 233.401 RON | 212.146 RON | 225.296 RON | 136.771 RON | 4.436 RON |
| Capitaluri proprii | 355.164 RON | 330.166 RON | 314.688 RON | 252.910 RON | 195.172 RON | 174.560 RON | 175.561 RON | 132.264 RON | 100.505 RON | 57.375 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |