ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 24.452 RON | 0 RON | 12.837 RON | -11.615 RON | 0 |
| 2024 | — | -42 RON | 24.452 RON | — | 12.837 RON | -11.615 RON | — |
| 2023 | — | -122 RON | 24.452 RON | — | 12.879 RON | -11.573 RON | — |
| 2022 | 22.982 RON | 5.683 RON | 24.452 RON | 0 RON | 13.001 RON | -11.451 RON | 0 |
| 2021 | 142.208 RON | 76.275 RON | 48.166 RON | 0 RON | 86.473 RON | 38.307 RON | 1 |
| 2020 | 74.370 RON | 6.911 RON | 57.382 RON | — | 19.414 RON | -37.968 RON | 1 |
| 2019 | 47.927 RON | -15.219 RON | 55.083 RON | — | 10.204 RON | -44.879 RON | 1 |
| 2018 | 64.187 RON | 3.656 RON | 38.867 RON | — | 9.207 RON | -29.660 RON | 1 |
| 2017 | 93.131 RON | -40.703 RON | 36.104 RON | — | 2.789 RON | -33.315 RON | 2 |
| 2016 | 55.724 RON | 7.188 RON | 11.083 RON | — | 18.471 RON | 7.388 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | 22.982 RON | 142.208 RON | 74.370 RON | 47.927 RON | 64.187 RON | 93.131 RON | 55.724 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.092 RON | 142.365 RON | 74.425 RON | 47.964 RON | 64.271 RON | 93.476 RON | 56.567 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | 42 RON | 122 RON | 17.166 RON | 64.669 RON | 66.897 RON | 62.703 RON | 59.970 RON | 133.244 RON | 48.813 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.926 RON | 77.696 RON | 7.528 RON | 0 RON | 4.301 RON | 0 RON | 7.754 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 42 RON | 122 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.739 RON | 0 RON | 39.768 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.683 RON | 76.275 RON | 6.911 RON | 0 RON | 3.656 RON | 0 RON | 7.188 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 42 RON | 122 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.219 RON | 0 RON | 40.703 RON | 0 RON |
| Active circulante | 12.837 RON | 12.837 RON | 12.879 RON | 13.001 RON | 86.473 RON | 19.414 RON | 10.204 RON | 9.207 RON | 2.789 RON | 18.471 RON |
| Creante | 10.506 RON | 10.506 RON | 10.498 RON | 10.475 RON | 21.007 RON | 12.462 RON | 9.169 RON | 8.488 RON | 2.233 RON | 18.396 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.331 RON | 2.331 RON | 2.381 RON | 2.526 RON | 65.466 RON | 6.952 RON | 1.035 RON | 719 RON | 556 RON | 75 RON |
| Datorii totale | 24.452 RON | 24.452 RON | 24.452 RON | 24.452 RON | 48.166 RON | 57.382 RON | 55.083 RON | 38.867 RON | 36.104 RON | 11.083 RON |
| Capitaluri proprii | -11.615 RON | -11.615 RON | -11.573 RON | -11.451 RON | 38.307 RON | -37.968 RON | -44.879 RON | -29.660 RON | -33.315 RON | 7.388 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
1 contract atribuit, in valoare de 10.546 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 10.547 lei.
Achizitii directe
1 contract
10.546 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 01:25).