ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sectorul 1, etaj 6, birou nr. 6.13
sectorul 1, South Tower, et. 3, biroul 318, cod poştal 013702
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.413.112 RON | 115.590 RON | 236.522 RON | 16.402 RON | 399.047 RON | 181.687 RON | 3 |
| 2024 | 926.340 RON | -25.840 RON | 241.365 RON | 49.798 RON | 257.663 RON | 66.096 RON | 3 |
| 2023 | 798.187 RON | 6.453 RON | 265.752 RON | 74.868 RON | 282.820 RON | 91.936 RON | 3 |
| 2022 | 681.447 RON | 85.596 RON | 170.068 RON | 106.093 RON | 131.118 RON | 85.483 RON | 2 |
| 2021 | 730.827 RON | 121.655 RON | 304.300 RON | 84.929 RON | 219.258 RON | -113 RON | 2 |
| 2020 | 366.992 RON | 99.509 RON | 335.343 RON | 236 RON | 213.339 RON | -121.768 RON | 2 |
| 2019 | 229.870 RON | 12.838 RON | 367.678 RON | 6.121 RON | 140.280 RON | -221.277 RON | 1 |
| 2018 | 227.459 RON | 2.364 RON | 387.551 RON | 14.652 RON | 138.784 RON | -234.115 RON | 2 |
| 2017 | 170.448 RON | -145.916 RON | 444.772 RON | 76.350 RON | 131.943 RON | -236.479 RON | 2 |
| 2016 | 20.520 RON | -90.763 RON | 248.821 RON | 88.756 RON | 69.502 RON | -90.563 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.413.112 RON | 926.340 RON | 798.187 RON | 681.447 RON | 730.827 RON | 366.992 RON | 229.870 RON | 227.459 RON | 170.448 RON | 20.520 RON |
| Venituri totale | 1.415.904 RON | 930.995 RON | 803.148 RON | 691.406 RON | 735.521 RON | 370.588 RON | 233.416 RON | 249.619 RON | 174.552 RON | 21.817 RON |
| Cheltuieli totale | 1.256.655 RON | 933.519 RON | 789.904 RON | 599.095 RON | 606.702 RON | 267.495 RON | 218.279 RON | 244.806 RON | 318.763 RON | 112.359 RON |
| Profit brut | 159.249 RON | 0 RON | 13.244 RON | 92.311 RON | 128.819 RON | 103.093 RON | 15.137 RON | 4.813 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 2.524 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 144.211 RON | 90.542 RON |
| Profit net | 115.590 RON | 0 RON | 6.453 RON | 85.596 RON | 121.655 RON | 99.509 RON | 12.838 RON | 2.364 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 25.840 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 145.916 RON | 90.763 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 16.402 RON | 49.798 RON | 74.868 RON | 106.093 RON | 84.929 RON | 236 RON | 6.121 RON | 14.652 RON | 76.350 RON | 88.756 RON |
| Active circulante | 399.047 RON | 257.663 RON | 282.820 RON | 131.118 RON | 219.258 RON | 213.339 RON | 140.280 RON | 138.784 RON | 131.943 RON | 69.502 RON |
| Creante | 233.718 RON | 161.856 RON | 213.515 RON | 30.381 RON | 52.205 RON | 117.670 RON | 71.170 RON | 110.868 RON | 92.380 RON | 21.149 RON |
| Casa si conturi la banci | 165.329 RON | 95.807 RON | 69.305 RON | 100.737 RON | 167.053 RON | 95.669 RON | 69.110 RON | 27.916 RON | 39.563 RON | 48.353 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.760 RON | — | — | 18.340 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 236.522 RON | 241.365 RON | 265.752 RON | 170.068 RON | 304.300 RON | 335.343 RON | 367.678 RON | 387.551 RON | 444.772 RON | 248.821 RON |
| Capitaluri proprii | 181.687 RON | 66.096 RON | 91.936 RON | 85.483 RON | -113 RON | -121.768 RON | -221.277 RON | -234.115 RON | -236.479 RON | -90.563 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 |