ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
transpune cauza pe şedinţa publică
Admite excep?ia perimării cererii de chemare în judecată, invocată din oficiu. Constată perimarea cererii de chemare în judecată introdusă de creditoarea SPERANTA E.L. S.R.L. în contradictoriu cu debitoarea AGRO INVEST OVIM S.R.L. Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la pronun?are. Cererea de recurs de depune la Judecătoria Târgu Mure?. Pronun?ată astăzi, 15.04.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei instan?ei.
În temeiul art. 411 alin. (1) pct. 2 C. pr. civ., suspendă judecarea procesului. Cu drept de recurs, în mod separat, pe durata suspendării procesului. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Târgu Mure?. Pronun?ată astăzi, 23.07.2024, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei instan?ei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17.879.215 RON | 236.289 RON | 6.034.185 RON | 2.417.551 RON | 6.735.727 RON | 3.119.093 RON | 6 |
| 2024 | 14.708.251 RON | 100.605 RON | 8.499.593 RON | 2.784.900 RON | 8.597.497 RON | 2.882.804 RON | 5 |
| 2023 | 17.484.508 RON | 90.649 RON | 7.346.363 RON | 3.020.314 RON | 7.108.248 RON | 2.782.199 RON | 4 |
| 2022 | 16.291.868 RON | 745.701 RON | 8.354.965 RON | 3.076.859 RON | 7.969.655 RON | 2.691.549 RON | 3 |
| 2021 | 10.002.156 RON | 529.596 RON | 5.896.290 RON | 1.824.990 RON | 6.091.232 RON | 2.019.932 RON | 2 |
| 2020 | 9.401.165 RON | 498.049 RON | 1.804.579 RON | 608.014 RON | 2.785.674 RON | 1.589.109 RON | 4 |
| 2019 | 12.060.977 RON | 399.904 RON | 1.091.455 RON | 580.465 RON | 1.657.004 RON | 1.146.014 RON | 2 |
| 2018 | 8.574.287 RON | 364.327 RON | 1.707.424 RON | 666.650 RON | 1.786.883 RON | 746.109 RON | 1 |
| 2017 | 4.319.557 RON | 381.282 RON | 863.560 RON | 317.737 RON | 927.606 RON | 381.783 RON | — |
| 2016 | 574.028 RON | 301 RON | 883.121 RON | 374.543 RON | 509.079 RON | 501 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 17.879.215 RON | 14.708.251 RON | 17.484.508 RON | 16.291.868 RON | 10.002.156 RON | 9.401.165 RON | 12.060.977 RON | 8.574.287 RON | 4.319.557 RON | 574.028 RON |
| Venituri totale | 23.471.915 RON | 15.726.562 RON | 20.824.127 RON | 19.871.556 RON | 10.002.274 RON | 9.401.442 RON | 12.060.977 RON | 8.574.595 RON | 4.745.009 RON | 725.064 RON |
| Cheltuieli totale | 23.170.535 RON | 15.578.049 RON | 20.698.728 RON | 19.006.920 RON | 9.384.884 RON | 8.808.523 RON | 11.584.471 RON | 8.138.685 RON | 4.305.564 RON | 722.603 RON |
| Profit brut | 301.380 RON | 148.513 RON | 125.399 RON | 864.636 RON | 617.390 RON | 592.919 RON | 476.506 RON | 435.910 RON | 439.445 RON | 2.461 RON |
| Profit net | 236.289 RON | 100.605 RON | 90.649 RON | 745.701 RON | 529.596 RON | 498.049 RON | 399.904 RON | 364.327 RON | 381.282 RON | 301 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.417.551 RON | 2.784.900 RON | 3.020.314 RON | 3.076.859 RON | 1.824.990 RON | 608.014 RON | 580.465 RON | 666.650 RON | 317.737 RON | 374.543 RON |
| Active circulante | 6.735.727 RON | 8.597.497 RON | 7.108.248 RON | 7.969.655 RON | 6.091.232 RON | 2.785.674 RON | 1.657.004 RON | 1.786.883 RON | 927.606 RON | 509.079 RON |
| Stocuri | 4.667.308 RON | 4.609.168 RON | 4.016.652 RON | 5.929.755 RON | 4.405.683 RON | 1.985.347 RON | 282.143 RON | 335.952 RON | 687.434 RON | 457.643 RON |
| Creante | 1.954.827 RON | 3.892.406 RON | 2.956.139 RON | 1.925.507 RON | 1.165.010 RON | 389.275 RON | 282.653 RON | 1.160.293 RON | 229.942 RON | 29.786 RON |
| Casa si conturi la banci | 113.592 RON | 95.923 RON | 135.457 RON | 114.393 RON | 520.539 RON | 411.052 RON | 1.092.208 RON | 290.638 RON | 10.230 RON | 21.650 RON |
| Datorii totale | 6.034.185 RON | 8.499.593 RON | 7.346.363 RON | 8.354.965 RON | 5.896.290 RON | 1.804.579 RON | 1.091.455 RON | 1.707.424 RON | 863.560 RON | 883.121 RON |
| Capitaluri proprii | 3.119.093 RON | 2.882.804 RON | 2.782.199 RON | 2.691.549 RON | 2.019.932 RON | 1.589.109 RON | 1.146.014 RON | 746.109 RON | 381.783 RON | 501 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 5 | 4 | 3 | 2 | 4 | 2 | 1 | — | 1 |