Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 106.502 RON | 0 RON | 213 RON | -106.289 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 106.502 RON | — | 213 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -106.289 RON |
| — |
| 2023 | — | 0 RON | 106.502 RON | — | 213 RON | -106.289 RON | — |
| 2022 | — | 0 RON | 106.503 RON | — | 215 RON | -106.288 RON | — |
| 2021 | 90.824 RON | 32.608 RON | 106.503 RON | — | 215 RON | -106.288 RON | 0 |
| 2020 | 35.486 RON | -47.904 RON | 161.214 RON | — | 22.318 RON | -138.896 RON | 2 |
| 2019 | 49.005 RON | -80.065 RON | 101.512 RON | — | 10.519 RON | -90.993 RON | 2 |
| 2018 | 2.102 RON | -11.128 RON | 22.192 RON | — | 11.264 RON | -10.928 RON | 1 |
| Cifra de afaceri |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 90.824 RON |
| 35.486 RON |
| 49.005 RON |
| 2.102 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 90.824 RON | 35.486 RON | 49.176 RON | 2.102 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | — | — | 57.308 RON | 83.035 RON | 128.749 RON | 13.230 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 33.516 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 47.549 RON | 79.573 RON | 11.128 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.608 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 47.904 RON | 80.065 RON | 11.128 RON |
| Active circulante | 213 RON | 213 RON | 213 RON | 215 RON | 215 RON | 22.318 RON | 10.519 RON | 11.264 RON |
| Stocuri | 83 RON | 83 RON | 83 RON | 83 RON | 83 RON | 21.671 RON | 7.230 RON | 10.486 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | 2 RON | 2 RON | 2 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 130 RON | 130 RON | 130 RON | 130 RON | 130 RON | 645 RON | 3.289 RON | 778 RON |
| Datorii totale | 106.502 RON | 106.502 RON | 106.502 RON | 106.503 RON | 106.503 RON | 161.214 RON | 101.512 RON | 22.192 RON |
| Capitaluri proprii | -106.289 RON | -106.289 RON | -106.289 RON | -106.288 RON | -106.288 RON | -138.896 RON | -90.993 RON | -10.928 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 0 | 2 | 2 | 1 |
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 60% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.