Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 407.704 RON | -13.686 RON | 126.750 RON | 0 RON | 620.383 RON | 493.633 RON | 1 |
| 2024 | 373.117 RON | 22.544 RON | 116.053 RON | 0 RON | 623.087 RON | 507.034 RON | 2 |
| 2023 | 373.147 RON | 172.331 RON | 91.137 RON | 0 RON | 575.627 RON | 484.490 RON | 2 |
| 2022 | 164.844 RON | -6.369 RON | 55.734 RON | 0 RON | 367.893 RON | 312.159 RON | 1 |
| 2021 | 49.490 RON | -104.944 RON | 55.700 RON | 6.198 RON | 368.030 RON | 318.528 RON | 1 |
| 2020 | 349.342 RON | 153.068 RON | 67.061 RON | 16.316 RON | 474.217 RON | 423.472 RON | 1 |
| 2019 | 342.043 RON | 62.102 RON | 59.531 RON | 23.730 RON | 311.436 RON | 275.635 RON | 1 |
| 2018 | 335.025 RON | 116.171 RON | 68.207 RON | 31.144 RON | 250.596 RON | 213.533 RON | 1 |
| 2017 | 341.262 RON | 131.261 RON | 39.504 RON | 38.728 RON | 222.836 RON | 222.060 RON | 2 |
| 2016 | 52.123 RON | 1.311 RON | 26.304 RON | 43.698 RON | 73.917 RON | 91.311 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 407.704 RON | 373.117 RON | 373.147 RON | 164.844 RON | 49.490 RON | 349.342 RON | 342.043 RON | 335.025 RON | 341.262 RON | 52.123 RON |
| Venituri totale | 411.729 RON | 373.818 RON |
| 378.358 RON |
| 168.913 RON |
| 59.595 RON |
| 366.749 RON |
| 347.886 RON |
| 336.154 RON |
| 343.815 RON |
| 52.123 RON |
| Cheltuieli totale | 414.381 RON | 341.759 RON | 202.465 RON | 173.716 RON | 163.032 RON | 203.782 RON | 280.679 RON | 209.931 RON | 209.141 RON | 49.881 RON |
| Profit brut | 0 RON | 32.059 RON | 175.893 RON | 0 RON | 0 RON | 162.967 RON | 67.207 RON | 126.223 RON | 134.674 RON | 2.242 RON |
| Pierdere bruta | 2.652 RON | 0 RON | 0 RON | 4.803 RON | 103.437 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 22.544 RON | 172.331 RON | 0 RON | 0 RON | 153.068 RON | 62.102 RON | 116.171 RON | 131.261 RON | 1.311 RON |
| Pierdere neta | 13.686 RON | 0 RON | 0 RON | 6.369 RON | 104.944 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.198 RON | 16.316 RON | 23.730 RON | 31.144 RON | 38.728 RON | 43.698 RON |
| Active circulante | 620.383 RON | 623.087 RON | 575.627 RON | 367.893 RON | 368.030 RON | 474.217 RON | 311.436 RON | 250.596 RON | 222.836 RON | 73.917 RON |
| Creante | 617.524 RON | 587.348 RON | 545.930 RON | 351.405 RON | 347.971 RON | 464.910 RON | 298.918 RON | 241.410 RON | 214.161 RON | 53.704 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.859 RON | 35.739 RON | 29.697 RON | 16.488 RON | 20.059 RON | 9.307 RON | 12.518 RON | 9.186 RON | 8.675 RON | 20.213 RON |
| Datorii totale | 126.750 RON | 116.053 RON | 91.137 RON | 55.734 RON | 55.700 RON | 67.061 RON | 59.531 RON | 68.207 RON | 39.504 RON | 26.304 RON |
| Capitaluri proprii | 493.633 RON | 507.034 RON | 484.490 RON | 312.159 RON | 318.528 RON | 423.472 RON | 275.635 RON | 213.533 RON | 222.060 RON | 91.311 RON |
| Capital subscris varsat | 90.000 RON | 90.000 RON | 90.000 RON | 90.000 RON | 90.000 RON | 90.000 RON | 90.000 RON | 90.000 RON | 90.000 RON | 27.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Admite excep?ia prescrip?iei dreptului material la ac?iune. Respinge cererea de emitere a ordonan?ei de plată formulată de creditoarea INVESTCAPITAL LTD, în contradictoriu cu debitoarea FUTURE INTERNATIONAL ZONE S.R.L.. Obligă creditoarea la plata de cheltuieli de judecată către debitoare în cuantum de 2380 lei. Cu drept de a formula cerere în anulare de 10 de zile de la comunicare. Cererea în anulare se va depune la Judecătoria Timi?oara. Pronunţată la data de 11.09.2024 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
termen acordat la data de 11.09.2024, ora 09:00, pentru când se va cita intimata la adresa din ORC
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoană |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.