Sari la continut MARMOCOR-NONI S.R.L. CUI 36430947 Nr. Reg. Com. J2016000689062 · EUID ROONRC.J2016000689062 · Infiintata 17.08.2016
Adresa: IZVOARELOR nr. 86A, Sângeorz-Băi, jud. Bistrița-Năsăud, 425300
MARMOCOR-NONI S.R.L. , CUI 36430947
Procedura de insolventa / Publicari in BPI BPI · 31.08.2026 Nu am gasit nicio publicare in Buletinul Procedurilor de Insolventa pentru firma MARMOCOR-NONI S.R.L.
2 adrese ONRC · 08.07.2026 ANAF · 27.08.2026 MFP · 19.08.2026 MO IV · 29.08.2026
Adrese 2 adrese identificate Str. IZVOARELOR 86A, Sângeorz-Băi, BISTRIȚA-NĂSĂUD, 425300 ANAF fiscal
vezi adresa → Perioada: din 17.08.2016, documentat pana in 2026 IZVOARELOR 86A, Loc. Sângeorz-Băi, Oraș Sângeorz-Băi, Bistrița-Năsăud, 425300 sediu actual ONRC
vezi adresa → Sediul de azi; data mutarii nu reiese din documentele fiscale. Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme , in tabul „Adrese".
Denumiri o singura denumire cunoscuta
Coduri CAEN un singur cod 2016 – 2025 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale CAEN Rev. 2 In functiune
ONRC · 22.08.2026
Activa fiscal
ANAF · 19.08.2026
TVA anulat din 06.07.2023
La incasare Nu
Split TVA Nu ANAF · 19.08.2026
Datorii la stat nu figureaza pe lista ANAF din 30.06.2026
ANAF · 30.06.2026
Constatator negativ se verifica… conform SEAP
Cifra de afaceri (2025) 5.750 RON ↓ -96.7%
Profit / Pierdere -44.520 RON ↓ -162.2%
2016–2025 MFP · 19.08.2026 An Cifra de afaceri Profit / Pierdere Datorii totale Active fixe Active circulante Capitaluri proprii Nr. salariati 2025 5.750 RON -44.520 RON 112.700 RON 0 RON 113.491 RON 791 RON 0 2024 172.995 RON 71.555 RON 13.630 RON — 58.941 RON
Vezi bilantul detaliat Indicator 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017
ONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon —
Email —
Website —
Activitate Cod CAEN principal 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale CAEN Rev. 3 (evidența ANAF, văzut la 15.08.2026) Coduri CAEN secundare 4211 — Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor CAEN Rev. 3 4212 — Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. CAEN Rev. 3 4213 — Construcția de poduri și tuneluri CAEN Rev. 3 Vezi inca 18 coduri CAEN secundare → ↑ Ascunde
Sediu Sediu principal IZVOARELOR 86A, Loc. Sângeorz-Băi, Oraș Sângeorz-Băi, Bistrița-Năsăud, 425300 vezi adresa → Sedii secundare si puncte de lucru — Sucursale UE — 2023 10.000 RON -10.607 RON 44.000 RON — 17.758 RON -26.242 RON 0
2022 71.603 RON -1.309 RON 45.210 RON — 29.573 RON -15.637 RON 1
2021 194.694 RON 59.538 RON 46.158 RON — 31.830 RON -14.328 RON 1
2020 23.900 RON -47.807 RON 82.010 RON — 8.144 RON -73.866 RON 2
2019 161.472 RON -6.644 RON 26.663 RON — 604 RON -26.059 RON 1
2018 34.825 RON -13.181 RON 19.677 RON 117 RON 145 RON -19.415 RON 1
2017 31.493 RON -2.311 RON 6.563 RON 117 RON 212 RON -6.234 RON —
2016 35.400 RON -4.123 RON 14.979 RON 117 RON 10.939 RON -3.923 RON —
Cifra de afaceri 5.750 RON 172.995 RON 10.000 RON 71.603 RON 194.694 RON 23.900 RON 161.472 RON 34.825 RON 31.493 RON 35.400 RON Venituri totale 5.750 RON 172.995 RON 10.000 RON 71.603 RON 197.294 RON 32.000 RON 161.472 RON 34.825 RON 31.493 RON 35.400 RON Cheltuieli totale 50.270 RON 87.810 RON 20.607 RON 72.196 RON 135.783 RON 79.568 RON 166.502 RON 47.658 RON 32.859 RON 38.461 RON Profit brut 0 RON 85.185 RON 0 RON 0 RON 61.511 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON Pierdere bruta 44.520 RON 0 RON 10.607 RON 593 RON 0 RON 47.568 RON 5.030 RON 12.833 RON 1.366 RON 3.061 RON Profit net 0 RON 71.555 RON 0 RON 0 RON 59.538 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON Pierdere neta 44.520 RON 0 RON 10.607 RON 1.309 RON 0 RON 47.807 RON 6.644 RON 13.181 RON 2.311 RON 4.123 RON Active fixe (imobilizate) 0 RON — — — — — — 117 RON 117 RON 117 RON Active circulante 113.491 RON 58.941 RON 17.758 RON 29.573 RON 31.830 RON 8.144 RON 604 RON 145 RON 212 RON 10.939 RON Stocuri 3.429 RON — 0 RON 3.086 RON 3.086 RON — — — — — Creante 15.825 RON 15.825 RON 15.825 RON 15.825 RON 11.900 RON — — 31 RON 9 RON 1.000 RON Casa si conturi la banci 94.237 RON 43.116 RON 1.933 RON 10.662 RON 16.844 RON 8.144 RON 604 RON 114 RON 203 RON 9.939 RON Datorii totale 112.700 RON 13.630 RON 44.000 RON 45.210 RON 46.158 RON 82.010 RON 26.663 RON 19.677 RON 6.563 RON 14.979 RON Capitaluri proprii 791 RON 45.311 RON -26.242 RON -15.637 RON -14.328 RON -73.866 RON -26.059 RON -19.415 RON -6.234 RON -3.923 RON Capital subscris varsat 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON Nr. mediu salariati 0 0 0 1 1 2 1 1 — —
CAEN Rev. 3
4312 — Lucrări de pregătire a terenului CAEN Rev. 3
4313 — Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții CAEN Rev. 3
4321 — Lucrări de instalații electrice CAEN Rev. 3
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat CAEN Rev. 3
4324 — Alte lucrări de instalații pentru construcții CAEN Rev. 3
4331 — Lucrări de ipsoserie CAEN Rev. 3
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie CAEN Rev. 3
4333 — Lucrări de pardosire și placare a pereților CAEN Rev. 3
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri CAEN Rev. 3
4335 — Alte lucrări de finisare CAEN Rev. 3
4341 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții CAEN Rev. 3
4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. CAEN Rev. 3
6831 — Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare CAEN Rev. 3
nicio oferta depusa in SICAP Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
3 acte publicate MO IV · 29.08.2026 Persoane identificate in actele publicate (2) in firma (MO IV) cota 40%
asociat 17.08.2016 · ultima mențiune în acte 13.05.2025 administrator 17.08.2016 · ultima mențiune în acte 13.05.2025
in firma (MO IV) cota 60%
asociat 13.05.2025
Acte publicate 24.10.2025 Notificare MO IV nr. 5108/2025 (13/8.669.926)
24.10.2025 Decizie MO IV nr. 5108/2025 (12/8.669.925)
Schimbare in structura asociatilor Prelungire/modificare mandat administrator Actualizare obiect de activitate (CAEN) Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 Nume Cotă Capital Părți sociale persoană administrator 40% 8 persoană
(asociat, administrator, 40%) · (asociat, cesionar, 60%)
01.09.2016 Extras al rezoluţiei MO IV nr. 3166/2016 (28/4.557.220)
(fondator, administrator, reprezentant)
60%
Litigii / Dosare in instanta ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
portal.just.ro · 16.08.2026
Nu am identificat achizitii publice pentru aceasta firma in platforma e-licitatie.ro.
Evolutie financiara 2016–2025 SICAP / e-licitatie.ro · 02.09.2026
1 persoana MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 Administratori și acționari (1) Telefon Adrese (2)
(2 firme)
asociat 13.05.2025 Arata firmele → ↑ Ascunde firmele
Str. IZVOARELOR 86A, Sângeorz-Băi, BISTRIȚA-NĂSĂUD, 425300
vezi adresa → Perioada: din 17.08.2016, documentat pana in 2026 Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar , nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
2 alte firme gasite dupa strada si numar → ↑ 2 alte firme gasite dupa strada si numar Sunt firmele care au sediul social aici azi , nu cele care erau aici cand era si firma asta.
IZVOARELOR 86A, Loc. Sângeorz-Băi, Oraș Sângeorz-Băi, Bistrița-Năsăud, 425300 sediu actual
vezi adresa → Sediul de azi; data mutarii nu reiese din documentele fiscale. 1 alta firma la aceasta adresa (1 la aceasta adresa) → ↑ 1 alta firma la aceasta adresa (1 la aceasta adresa) Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.