ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
satul Hălmagiu, comuna Hălmagiu · satul Hălmagiu (com. Hălmagiu)
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.011.912 RON | -12.289 RON | 333.401 RON | 19.105 RON | 241.772 RON | -72.524 RON | 1 |
| 2024 | 869.889 RON | 52.485 RON | 309.634 RON | 12.686 RON | 236.713 RON | -60.235 RON | 1 |
| 2023 | 169.672 RON | -15.583 RON | 326.380 RON | 2.305 RON | 211.355 RON | -112.720 RON | 1 |
| 2022 | — | -4.237 RON | 127.447 RON | 274 RON | 30.036 RON | -97.137 RON | 1 |
| 2021 | 12.092 RON | -15.906 RON | 129.273 RON | 344 RON | 36.029 RON | -92.900 RON | 1 |
| 2020 | 106.459 RON | -16.115 RON | 130.024 RON | 1.064 RON | 51.966 RON | -76.994 RON | 2 |
| 2019 | — | -39.264 RON | 124.503 RON | 3.712 RON | 59.886 RON | -60.879 RON | 2 |
| 2018 | 13.976 RON | -28.546 RON | 65.983 RON | 9.248 RON | 35.120 RON | -21.615 RON | 2 |
| 2017 | 184.590 RON | 8.167 RON | 42.190 RON | 13.641 RON | 35.479 RON | 6.930 RON | 1 |
| 2016 | 27.045 RON | -1.437 RON | 54.116 RON | 18.251 RON | 32.331 RON | -1.237 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.011.912 RON | 869.889 RON | 169.672 RON | — | 12.092 RON | 106.459 RON | — | 13.976 RON | 184.590 RON | 27.045 RON |
| Venituri totale | 2.011.960 RON | 869.967 RON | 170.036 RON | 710 RON | 12.190 RON | 106.634 RON | 3.599 RON | 14.064 RON | 185.551 RON | 27.246 RON |
| Cheltuieli totale | 2.000.143 RON | 795.985 RON | 183.922 RON | 4.947 RON | 27.975 RON | 121.791 RON | 42.827 RON | 42.470 RON | 173.770 RON | 27.866 RON |
| Profit brut | 11.817 RON | 73.982 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.781 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 13.886 RON | 4.237 RON | 15.785 RON | 15.157 RON | 39.228 RON | 28.406 RON | 0 RON | 620 RON |
| Profit net | 0 RON | 52.485 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.167 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 12.289 RON | 0 RON | 15.583 RON | 4.237 RON | 15.906 RON | 16.115 RON | 39.264 RON | 28.546 RON | 0 RON | 1.437 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 19.105 RON | 12.686 RON | 2.305 RON | 274 RON | 344 RON | 1.064 RON | 3.712 RON | 9.248 RON | 13.641 RON | 18.251 RON |
| Active circulante | 241.772 RON | 236.713 RON | 211.355 RON | 30.036 RON | 36.029 RON | 51.966 RON | 59.886 RON | 35.120 RON | 35.479 RON | 32.331 RON |
| Stocuri | 139.602 RON | 179.181 RON | 116.798 RON | — | — | 7.796 RON | 23.146 RON | — | — | — |
| Creante | 29.561 RON | 42.615 RON | 50.139 RON | 29.034 RON | 28.473 RON | 29.515 RON | 34.882 RON | 33.881 RON | 31.742 RON | 31.956 RON |
| Casa si conturi la banci | 72.609 RON | 14.917 RON | 44.418 RON | 1.002 RON | 7.556 RON | 14.655 RON | 1.858 RON | 1.239 RON | 3.737 RON | 375 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 26 RON | — | — | 2.297 RON |
| Datorii totale | 333.401 RON | 309.634 RON | 326.380 RON | 127.447 RON | 129.273 RON | 130.024 RON | 124.503 RON | 65.983 RON | 42.190 RON | 54.116 RON |
| Capitaluri proprii | -72.524 RON | -60.235 RON | -112.720 RON | -97.137 RON | -92.900 RON | -76.994 RON | -60.879 RON | -21.615 RON | 6.930 RON | -1.237 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |