ONRC
ONRC
ANAF · anul 2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
satul Meri, tarlaua 32, parcela A1333/6, număr cadastral 20106
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 974 RON | -69.760 RON | 349.160 RON | 79.344 RON | 419.387 RON | 149.571 RON | — |
| 2024 | 236.504 RON | 55.980 RON | 280.329 RON | 205.711 RON | 293.949 RON | 219.331 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2022 | 185.976 RON | 45.921 RON | 237.085 RON | 317.834 RON | 148.670 RON | 229.419 RON | 1 |
| 2021 | 187.125 RON | 69.879 RON | 381.665 RON | 335.406 RON | 229.755 RON | 183.496 RON | 1 |
| 2020 | 195.508 RON | 69.117 RON | 302.993 RON | 180.651 RON | 231.842 RON | 109.500 RON | 1 |
| 2019 | 130.697 RON | 38.516 RON | 250.314 RON | 174.261 RON | 114.809 RON | 38.756 RON | 1 |
| 2018 | 94.377 RON | 45.323 RON | 210.086 RON | 172.699 RON | 126.563 RON | 89.176 RON | 1 |
| 2017 | 51.756 RON | 43.653 RON | 27.441 RON | 35.951 RON | 35.343 RON | 43.853 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 974 RON | 236.504 RON | — | 185.976 RON | 187.125 RON | 195.508 RON | 130.697 RON | 94.377 RON | 51.756 RON |
| Venituri totale | 107.249 RON | 236.504 RON | 0 RON | 187.159 RON | 187.836 RON | 210.552 RON | 131.824 RON | 110.648 RON | 60.305 RON |
| Cheltuieli totale | 177.009 RON | 171.472 RON | — | 136.588 RON | 113.957 RON | 138.060 RON | 91.314 RON | 64.379 RON | 15.099 RON |
| Profit brut | 0 RON | 65.032 RON | 0 RON | 50.571 RON | 73.879 RON | 72.492 RON | 40.510 RON | 46.269 RON | 45.206 RON |
| Pierdere bruta | 69.760 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 55.980 RON | 0 RON | 45.921 RON | 69.879 RON | 69.117 RON | 38.516 RON | 45.323 RON | 43.653 RON |
| Pierdere neta | 69.760 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 79.344 RON | 205.711 RON | — | 317.834 RON | 335.406 RON | 180.651 RON | 174.261 RON | 172.699 RON | 35.951 RON |
| Active circulante | 419.387 RON | 293.949 RON | — | 148.670 RON | 229.755 RON | 231.842 RON | 114.809 RON | 126.563 RON | 35.343 RON |
| Stocuri | 16.300 RON | 16.300 RON | — | 4.983 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 387.728 RON | 262.290 RON | — | 37.194 RON | 80.257 RON | 134.171 RON | 26.986 RON | 16.846 RON | 33.726 RON |
| Casa si conturi la banci | 15.359 RON | 15.359 RON | — | 106.493 RON | 149.498 RON | 97.671 RON | 87.823 RON | 109.717 RON | 1.617 RON |
| Datorii totale | 349.160 RON | 280.329 RON | 0 RON | 237.085 RON | 381.665 RON | 302.993 RON | 250.314 RON | 210.086 RON | 27.441 RON |
| Capitaluri proprii | 149.571 RON | 219.331 RON | 0 RON | 229.419 RON | 183.496 RON | 109.500 RON | 38.756 RON | 89.176 RON | 43.853 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |