ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 112.760 RON | -11.853 RON | 31.030 RON | 8.586 RON | 141.133 RON | 121.226 RON | 1 |
| 2024 | 272.554 RON | 44.648 RON | 55.970 RON | 16.472 RON | 170.118 RON | 133.079 RON | 1 |
| 2023 | 472.797 RON | 198.639 RON | 104.143 RON | 18.495 RON | 419.757 RON | 338.431 RON | 1 |
| 2022 | 400.825 RON | 139.552 RON | 99.833 RON | 37.018 RON | 200.378 RON | 139.792 RON | 1 |
| 2021 | 270.746 RON | 92.305 RON | 7.715 RON | 38.533 RON | 337.157 RON | 370.318 RON | 1 |
| 2020 | 275.656 RON | 177.579 RON | 66.893 RON | 54.477 RON | 316.723 RON | 305.592 RON | 1 |
| 2019 | 171.334 RON | 27.804 RON | 67.098 RON | 2.407 RON | 220.507 RON | 155.816 RON | 1 |
| 2018 | 207.444 RON | 119.816 RON | 19.078 RON | 4.892 RON | 240.935 RON | 228.013 RON | 1 |
| 2017 | 39.190 RON | -1.342 RON | 1.298 RON | 7.377 RON | 137.118 RON | 143.197 RON | 1 |
| 2016 | 149.073 RON | 144.339 RON | 4.472 RON | 432 RON | 148.579 RON | 144.539 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 112.760 RON | 272.554 RON | 472.797 RON | 400.825 RON | 270.746 RON | 275.656 RON | 171.334 RON | 207.444 RON | 39.190 RON | 149.073 RON |
| Venituri totale | 114.588 RON | 272.738 RON | 473.559 RON | 401.833 RON | 270.746 RON | 275.816 RON | 171.334 RON | 207.444 RON | 39.190 RON | 149.073 RON |
| Cheltuieli totale | 125.433 RON | 225.419 RON | 270.754 RON | 258.343 RON | 175.733 RON | 95.748 RON | 141.816 RON | 85.554 RON | 39.356 RON | 262 RON |
| Profit brut | 0 RON | 47.319 RON | 202.805 RON | 143.490 RON | 95.013 RON | 180.068 RON | 29.518 RON | 121.890 RON | 0 RON | 148.811 RON |
| Pierdere bruta | 10.845 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 166 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 44.648 RON | 198.639 RON | 139.552 RON | 92.305 RON | 177.579 RON | 27.804 RON | 119.816 RON | 0 RON | 144.339 RON |
| Pierdere neta | 11.853 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.342 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.586 RON | 16.472 RON | 18.495 RON | 37.018 RON | 38.533 RON | 54.477 RON | 2.407 RON | 4.892 RON | 7.377 RON | 432 RON |
| Active circulante | 141.133 RON | 170.118 RON | 419.757 RON | 200.378 RON | 337.157 RON | 316.723 RON | 220.507 RON | 240.935 RON | 137.118 RON | 148.579 RON |
| Creante | 17.617 RON | 25.139 RON | 98.686 RON | 16.069 RON | 16.113 RON | 15.791 RON | 7.888 RON | 7.326 RON | 4.221 RON | 105.545 RON |
| Casa si conturi la banci | 123.516 RON | 144.979 RON | 321.071 RON | 184.309 RON | 321.044 RON | 300.932 RON | 212.619 RON | 233.609 RON | 132.897 RON | 43.034 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.537 RON | 2.459 RON | 4.322 RON | 2.229 RON | 2.343 RON | 1.285 RON | — | 1.264 RON | — | — |
| Datorii totale | 31.030 RON | 55.970 RON | 104.143 RON | 99.833 RON | 7.715 RON | 66.893 RON | 67.098 RON | 19.078 RON | 1.298 RON | 4.472 RON |
| Capitaluri proprii | 121.226 RON | 133.079 RON | 338.431 RON | 139.792 RON | 370.318 RON | 305.592 RON | 155.816 RON | 228.013 RON | 143.197 RON | 144.539 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
GAAN COM'94 SRLCUI 6243769 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ROMTAD SRLCUI 2159356 | 1 | terț susținător · aceeași ofertă | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.