GML EAST EUROPE SRL
- J40/11925/2016BUCURESTIdin 08.09.2016
- J3/1442/2021ARGESdin 15.06.2021
- J15/1830/2022DAMBOVITAdin 09.11.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | -17.322 RON | 90.125 RON | — | 561 RON | -89.564 RON | — |
| 2019 | — | -24.155 RON | 72.802 RON | — | 561 RON | -72.241 RON | — |
| 2018 | — | -28.085 RON | 48.647 RON | — | 561 RON | -48.086 RON | — |
| 2017 | — | -17.354 RON | 20.562 RON | — | 561 RON | -20.001 RON | — |
| 2016 | — | -11.567 RON | 11.642 RON | — | 8.995 RON | -2.647 RON | — |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cheltuieli totale | 17.322 RON | 24.155 RON | 28.085 RON | 17.354 RON | 11.567 RON |
| Pierdere bruta | 17.322 RON | 24.155 RON | 28.085 RON | 17.354 RON | 11.567 RON |
| Pierdere neta | 17.322 RON | 24.155 RON | 28.085 RON | 17.354 RON | 11.567 RON |
| Active circulante | 561 RON | 561 RON | 561 RON | 561 RON | 8.995 RON |
| Casa si conturi la banci | 561 RON | 561 RON | 561 RON | 561 RON | 8.995 RON |
| Datorii totale | 90.125 RON | 72.802 RON | 48.647 RON | 20.562 RON | 11.642 RON |
| Capitaluri proprii | -89.564 RON | -72.241 RON | -48.086 RON | -20.001 RON | -2.647 RON |
| Capital subscris varsat | 8.920 RON | 8.920 RON | 8.920 RON | 8.920 RON | 8.920 RON |