| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | 0 RON | 15.772 RON | — | 200 RON | -15.572 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 15.772 RON | — | 200 RON | -15.572 RON |
| Indicator | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| — |
| 2020 | — | 0 RON | 15.772 RON | — | 200 RON | -15.572 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 15.772 RON | — | 200 RON | -15.572 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 15.772 RON | — | 200 RON | -15.572 RON | 1 |
| 2017 | — | -5.979 RON | 16.258 RON | — | 686 RON | -15.572 RON | 1 |
| 2016 | 2.704 RON | -9.793 RON | 13.027 RON | 1.188 RON | 2.246 RON | -9.593 RON | 1 |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 2.704 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.704 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | 5.979 RON | 12.443 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.979 RON | 9.739 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.979 RON | 9.793 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | 1.188 RON |
| Active circulante | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 686 RON | 2.246 RON |
| Casa si conturi la banci | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 908 RON | 2.246 RON |
| Datorii totale | 15.772 RON | 15.772 RON | 15.772 RON | 15.772 RON | 15.772 RON | 16.258 RON | 13.027 RON |
| Capitaluri proprii | -15.572 RON | -15.572 RON | -15.572 RON | -15.572 RON | -15.572 RON | -15.572 RON | -9.593 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.