RELIDEA COSMETICS S.R.L.
- J26/1279/2016MURESdin 20.09.2016
- J2024002848127CLUJdin 18.06.2024in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
satul Floreşti, com. Floreşti
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21.670 RON | 3.482 RON | 45.862 RON | 0 RON | 24.010 RON | -21.852 RON | 0 |
| 2024 | 18.140 RON | 13.761 RON | 45.787 RON | — | 20.453 RON | -25.334 RON | — |
| 2023 | 14.210 RON | -165 RON | 45.650 RON | — | 6.555 RON | -39.095 RON | — |
| 2022 | 11.950 RON | 2.032 RON | 45.650 RON | — | 6.720 RON | -38.930 RON | — |
| 2021 | 7.195 RON | 4.728 RON | 45.750 RON | 0 RON | 4.788 RON | -40.962 RON | — |
| 2020 | 13.086 RON | -19.612 RON | 48.888 RON | 544 RON | 2.655 RON | -45.689 RON | 1 |
| 2019 | 12.898 RON | -25.232 RON | 28.702 RON | 2.174 RON | 451 RON | -26.077 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 21.670 RON | 18.140 RON | 14.210 RON | 11.950 RON | 7.195 RON | 13.086 RON | 12.898 RON |
| Venituri totale | 21.672 RON | 18.140 RON | 14.210 RON | 11.950 RON | 7.195 RON | 21.778 RON | 12.898 RON |
| Cheltuieli totale | 17.527 RON | 1.780 RON | 14.375 RON | 9.918 RON | 2.467 RON | 41.266 RON | 38.001 RON |
| Profit brut | 4.145 RON | 16.360 RON | 0 RON | 2.032 RON | 4.728 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 165 RON | 0 RON | 0 RON | 19.488 RON | 25.103 RON |
| Profit net | 3.482 RON | 13.761 RON | 0 RON | 2.032 RON | 4.728 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 165 RON | 0 RON | 0 RON | 19.612 RON | 25.232 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 544 RON | 2.174 RON |
| Active circulante | 24.010 RON | 20.453 RON | 6.555 RON | 6.720 RON | 4.788 RON | 2.655 RON | 451 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | 41 RON |
| Creante | 0 RON | 65 RON | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 24.010 RON | 20.388 RON | 6.555 RON | 6.720 RON | 4.788 RON | 2.655 RON | 410 RON |
| Datorii totale | 45.862 RON | 45.787 RON | 45.650 RON | 45.650 RON | 45.750 RON | 48.888 RON | 28.702 RON |
| Capitaluri proprii | -21.852 RON | -25.334 RON | -39.095 RON | -38.930 RON | -40.962 RON | -45.689 RON | -26.077 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | 1 | 1 |