| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 737.779 RON | 114.956 RON | 151.502 RON | 94.762 RON | 172.136 RON | 115.396 RON | 2 |
| 2024 | 462.204 RON | -26.158 RON | 181.072 RON | 125.614 RON | 59.740 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 4.282 RON |
| 2 |
| 2023 | 586.933 RON | 85.328 RON | 184.408 RON | 166.222 RON | 123.914 RON | 105.728 RON | 2 |
| 2022 | 562.441 RON | 96.488 RON | 59.494 RON | 51.291 RON | 105.051 RON | 96.848 RON | 1 |
| 2021 | 560.941 RON | 37.464 RON | 114.904 RON | 73.859 RON | 78.829 RON | 37.784 RON | 2 |
| 2020 | 492.885 RON | 49.194 RON | 123.920 RON | 102.127 RON | 71.267 RON | 49.474 RON | 2 |
| 2019 | 549.774 RON | 37.377 RON | 149.660 RON | 117.638 RON | 69.639 RON | 37.617 RON | 3 |
| 2018 | 370.009 RON | 80.357 RON | 31.371 RON | 38.847 RON | 73.081 RON | 80.557 RON | 2 |
| 2017 | 283.080 RON | 59.692 RON | 46.568 RON | 29.150 RON | 69.787 RON | 54.755 RON | 1 |
| 2016 | 7.667 RON | -5.137 RON | 21.668 RON | 10.104 RON | 6.627 RON | -4.937 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| Cifra de afaceri | 737.779 RON | 462.204 RON | 586.933 RON | 562.441 RON | 560.941 RON | 492.885 RON | 549.774 RON | 370.009 RON | 283.080 RON | 7.667 RON |
| Venituri totale | 768.682 RON | 469.532 RON | 587.371 RON | 567.995 RON | 564.295 RON | 502.095 RON | 554.462 RON | 378.646 RON | 283.159 RON | 7.667 RON |
| Cheltuieli totale | 636.160 RON | 486.291 RON | 496.173 RON | 465.883 RON | 521.188 RON | 448.003 RON | 511.541 RON | 294.589 RON | 220.637 RON | 12.651 RON |
| Profit brut | 132.522 RON | 0 RON | 91.198 RON | 102.112 RON | 43.107 RON | 54.092 RON | 42.921 RON | 84.057 RON | 62.522 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 16.759 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.984 RON |
| Profit net | 114.956 RON | 0 RON | 85.328 RON | 96.488 RON | 37.464 RON | 49.194 RON | 37.377 RON | 80.357 RON | 59.692 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 26.158 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.137 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 94.762 RON | 125.614 RON | 166.222 RON | 51.291 RON | 73.859 RON | 102.127 RON | 117.638 RON | 38.847 RON | 29.150 RON | 10.104 RON |
| Active circulante | 172.136 RON | 59.740 RON | 123.914 RON | 105.051 RON | 78.829 RON | 71.267 RON | 69.639 RON | 73.081 RON | 69.787 RON | 6.627 RON |
| Stocuri | 28.598 RON | 21.008 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 7.681 RON | 7.260 RON | — |
| Creante | 63.572 RON | 29.762 RON | 30.403 RON | 6.199 RON | 31.801 RON | 28.857 RON | 31.134 RON | 33.547 RON | 54.140 RON | 5.507 RON |
| Casa si conturi la banci | 79.966 RON | 8.970 RON | 93.511 RON | 98.852 RON | 47.028 RON | 42.410 RON | 38.505 RON | 31.853 RON | 8.387 RON | 1.120 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 2.386 RON | — |
| Datorii totale | 151.502 RON | 181.072 RON | 184.408 RON | 59.494 RON | 114.904 RON | 123.920 RON | 149.660 RON | 31.371 RON | 46.568 RON | 21.668 RON |
| Capitaluri proprii | 115.396 RON | 4.282 RON | 105.728 RON | 96.848 RON | 37.784 RON | 49.474 RON | 37.617 RON | 80.557 RON | 54.755 RON | -4.937 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Telefon:
Afisate primele 10 din 14.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.