| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 4.330.500 RON | 831.636 RON | 40.382.299 RON | 53.346.162 RON | 1.666.650 RON | 14.638.687 RON | 1 |
| 2021 | 4.326.000 RON | 691.368 RON | 43.230.678 RON | 37.059.053 RON | 2.908.890 RON |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -3.252.109 RON |
| 1 |
| 2020 | 1.738.081 RON | -632.213 RON | 51.056.859 RON | 36.505.672 RON | 10.594.633 RON | -3.943.476 RON | — |
| 2019 | 40.959.510 RON | 320.341 RON | 37.944.791 RON | 299.599 RON | 34.333.929 RON | -3.311.263 RON | — |
| 2018 | 1.393.641 RON | -2.842.521 RON | 37.998.654 RON | 33.735.733 RON | 631.318 RON | -3.631.603 RON | — |
| 2017 | — | -494.253 RON | 31.096.431 RON | 27.892.650 RON | 2.414.699 RON | -789.082 RON | — |
| 2016 | — | -295.029 RON | 21.000.000 RON | 10.836.015 RON | 9.869.156 RON | -294.829 RON | — |
| 4.330.500 RON |
| 4.326.000 RON |
| 1.738.081 RON |
| 40.959.510 RON |
| 1.393.641 RON |
| — |
| — |
| Venituri totale | 4.586.398 RON | 4.327.602 RON | 2.643.806 RON | 41.599.847 RON | 1.403.222 RON | 407.960 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 3.708.898 RON | 3.592.958 RON | 3.276.019 RON | 41.235.181 RON | 4.203.651 RON | 898.133 RON | 295.029 RON |
| Profit brut | 877.500 RON | 734.644 RON | 0 RON | 364.666 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 632.213 RON | 0 RON | 2.800.429 RON | 490.173 RON | 295.029 RON |
| Profit net | 831.636 RON | 691.368 RON | 0 RON | 320.341 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 632.213 RON | 0 RON | 2.842.521 RON | 494.253 RON | 295.029 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 53.346.162 RON | 37.059.053 RON | 36.505.672 RON | 299.599 RON | 33.735.733 RON | 27.892.650 RON | 10.836.015 RON |
| Active circulante | 1.666.650 RON | 2.908.890 RON | 10.594.633 RON | 34.333.929 RON | 631.318 RON | 2.414.699 RON | 9.869.156 RON |
| Creante | 1.408.661 RON | 1.460.048 RON | 9.557.816 RON | 34.299.576 RON | 287.818 RON | 490.641 RON | 58.996 RON |
| Casa si conturi la banci | 257.989 RON | 1.448.842 RON | 1.036.817 RON | 34.353 RON | 343.500 RON | 1.924.058 RON | 9.810.160 RON |
| Cheltuieli in avans | 8.174 RON | 10.626 RON | 13.078 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 40.382.299 RON | 43.230.678 RON | 51.056.859 RON | 37.944.791 RON | 37.998.654 RON | 31.096.431 RON | 21.000.000 RON |
| Capitaluri proprii | 14.638.687 RON | -3.252.109 RON | -3.943.476 RON | -3.311.263 RON | -3.631.603 RON | -789.082 RON | -294.829 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2026
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 50% |
| firmă | 50% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.