| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 39.332 RON | -19.613 RON | 242.786 RON | 28.708 RON | 38.943 RON | -175.135 RON | 1 |
| 2019 | 338.391 RON | -76.808 RON | 224.884 RON | 33.920 RON | 42.473 RON |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 39.332 RON | 338.391 RON | 386.612 RON | 237.554 RON |
| -148.491 RON |
| 4 |
| 2018 | 386.612 RON | -98.619 RON | 220.040 RON | 39.138 RON | 109.219 RON | -71.683 RON | 10 |
| 2017 | 237.554 RON | 26.736 RON | 34.541 RON | 44.356 RON | 17.121 RON | 26.936 RON | 4 |
| Venituri totale | 61.069 RON | 345.543 RON | 395.829 RON | 237.561 RON |
| Cheltuieli totale | 79.629 RON | 418.896 RON | 490.490 RON | 208.448 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.113 RON |
| Pierdere bruta | 18.560 RON | 73.353 RON | 94.661 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.736 RON |
| Pierdere neta | 19.613 RON | 76.808 RON | 98.619 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 28.708 RON | 33.920 RON | 39.138 RON | 44.356 RON |
| Active circulante | 38.943 RON | 42.473 RON | 109.219 RON | 17.121 RON |
| Stocuri | 35.382 RON | 32.006 RON | 99.191 RON | 15.254 RON |
| Creante | 980 RON | 2.868 RON | 5.600 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 2.581 RON | 7.599 RON | 4.428 RON | 1.867 RON |
| Datorii totale | 242.786 RON | 224.884 RON | 220.040 RON | 34.541 RON |
| Capitaluri proprii | -175.135 RON | -148.491 RON | -71.683 RON | 26.936 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 4 | 10 | 4 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act |
| 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Respinge opoziţia. Cu cale de atac numai apelul în termen de 30 de zile de la comunicare, cererea de apel urmând a se depune la Tribunalul Specializat Argeş. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 11.03.2026.
HOT. Admite acţiunea formulată de reclamanta RCS&RDS SA, cu sediul în ...şi sediul ales pentru comunicare la ., .., în contradictoriu cu pârâta ALY DARI CONCEPT SRL, cu sediul în .... Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 525,28 lei-debit principal, 1140,51 lei penalităţi de întârziere de 0,2 % pe zi calculate de la data scadenţei facturilor fiscale până la data de 21.04.2023 şi care curg în continuare până la data achitării integrală a debitului, 1235 lei-contravaloare echipamente nerestituite. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 200 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie de drept. Cu apel în 30 zile de la comunicare care se va depune la Judecătoria Piteşti. Pronunţată conform art.396 alin.2 NCPC, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 07.03.2024.
Amână pronunţarea la data de 07.03.2024 asupra fondului cauzei, urmând a face aplicarea dispoziţiilor art. 396 alin. 2 C.pr.civ., respectiv prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 21 februarie 2024.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.