ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 4,76% |
| persoanănu mai e administrator | 95,24% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 150.824 RON | 88.924 RON | 30.430 RON | 2.587 RON | 348.545 RON | 320.702 RON | 0 |
| 2024 | 122.236 RON | -14.269 RON | 15.505 RON | — | 247.283 RON | 231.778 RON | — |
| 2023 | 87.333 RON | 46.836 RON | 20.698 RON | 317 RON | 266.427 RON | 246.046 RON | — |
| 2022 | 113.741 RON | 15.475 RON | 9.646 RON | — | 224.331 RON | 214.685 RON | — |
| 2020 | 92.742 RON | 83.819 RON | 4.728 RON | — | 112.714 RON | 107.986 RON | — |
| 2019 | 43.452 RON | 18.195 RON | 1.536 RON | — | 25.703 RON | 24.167 RON | — |
| 2018 | 6.996 RON | 5.752 RON | 210 RON | 0 RON | 6.182 RON | 5.972 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 150.824 RON | 122.236 RON | 87.333 RON | 113.741 RON | 92.742 RON | 43.452 RON | 6.996 RON |
| Venituri totale | 151.681 RON | 122.421 RON | 87.744 RON | 113.741 RON | 92.782 RON | 43.460 RON | 7.016 RON |
| Cheltuieli totale | 45.662 RON | 126.987 RON | 35.966 RON | 95.025 RON | 6.238 RON | 23.962 RON | 1.054 RON |
| Profit brut | 106.019 RON | 0 RON | 51.778 RON | 18.716 RON | 86.544 RON | 19.498 RON | 5.962 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 4.566 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 88.924 RON | 0 RON | 46.836 RON | 15.475 RON | 83.819 RON | 18.195 RON | 5.752 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 14.269 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.587 RON | — | 317 RON | — | — | — | 0 RON |
| Active circulante | 348.545 RON | 247.283 RON | 266.427 RON | 224.331 RON | 112.714 RON | 25.703 RON | 6.182 RON |
| Stocuri | 5.019 RON | 4.696 RON | 5.010 RON | 4.657 RON | — | — | 0 RON |
| Creante | 72.867 RON | 53.783 RON | 61.574 RON | 38.948 RON | 86.089 RON | 11.729 RON | 3.498 RON |
| Casa si conturi la banci | 270.594 RON | 188.804 RON | 199.843 RON | 180.726 RON | 26.625 RON | 13.974 RON | 2.684 RON |
| Datorii totale | 30.430 RON | 15.505 RON | 20.698 RON | 9.646 RON | 4.728 RON | 1.536 RON | 210 RON |
| Capitaluri proprii | 320.702 RON | 231.778 RON | 246.046 RON | 214.685 RON | 107.986 RON | 24.167 RON | 5.972 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON |