ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | -24.970 RON | 99.998 RON | 96.179 RON | 100.875 RON | 9.950 RON | — |
| 2018 | — | 134.989 RON | 139.904 RON | 117.121 RON | 164.484 RON | 34.920 RON | — |
| 2017 | — | -82.631 RON | 2.318.478 RON | 106.853 RON | 2.665.015 RON | -100.069 RON | — |
| 2016 | 47.118 RON | 16.022 RON | 1.178.601 RON | 16.693 RON | 2.346.741 RON | -17.438 RON | 4 |
| 2015 | 22.175 RON | -21.020 RON | 1.165.018 RON | 8.155 RON | 2.906.122 RON | -33.460 RON | 4 |
| 2014 | 80.532 RON | 5.026 RON | 103.505 RON | 8.155 RON | 82.910 RON | -12.440 RON | — |
| 2013 | 25.355 RON | -14.319 RON | 119.032 RON | 8.155 RON | 93.411 RON | -17.466 RON | — |
| 2012 | 69.538 RON | 2.001 RON | 137.095 RON | 9.600 RON | 124.148 RON | -3.347 RON | — |
| 2011 | 153.957 RON | 6.658 RON | 94.449 RON | 11.466 RON | 77.836 RON | -5.147 RON | — |
| 2010 | 28.190 RON | 1.168 RON | 74.000 RON | 4.642 RON | 57.553 RON | -11.805 RON | 1 |
| 2009 | 393 RON | -11.572 RON | 63.027 RON | 4.642 RON | 45.412 RON | -12.973 RON | 1 |
| 2008 | 141.650 RON | 1.798 RON | 69.717 RON | 5.456 RON | 62.860 RON | -1.401 RON | 1 |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | 47.118 RON | 22.175 RON | 80.532 RON | 25.355 RON | 69.538 RON | 153.957 RON | 28.190 RON | 393 RON | 141.650 RON |
| Venituri totale | 19.709 RON | 580.581 RON | 829.407 RON | 649.779 RON | 335.269 RON | 80.535 RON | 25.373 RON | 69.538 RON | 154.120 RON | 28.190 RON | 626 RON | 141.862 RON |
| Cheltuieli totale | 44.679 RON | 445.512 RON | 912.037 RON | 633.281 RON | 355.624 RON | 73.093 RON | 38.932 RON | 67.157 RON | 145.854 RON | 25.372 RON | 9.331 RON | 139.721 RON |
| Profit brut | 0 RON | 135.069 RON | 0 RON | 16.498 RON | 0 RON | 7.442 RON | 0 RON | 2.381 RON | 8.266 RON | 2.818 RON | — | 2.141 RON |
| Pierdere bruta | 24.970 RON | 0 RON | 82.630 RON | 0 RON | — | 0 RON | 13.559 RON | 0 RON | 0 RON | — | 8.705 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 134.989 RON | 0 RON | 16.022 RON | 0 RON | 5.026 RON | 0 RON | 2.001 RON | 6.658 RON | 1.168 RON | — | 1.798 RON |
| Pierdere neta | 24.970 RON | 0 RON | 82.631 RON | 0 RON | 21.020 RON | 0 RON | 14.319 RON | 0 RON | 0 RON | — | 11.572 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 96.179 RON | 117.121 RON | 106.853 RON | 16.693 RON | 8.155 RON | 8.155 RON | 8.155 RON | 9.600 RON | 11.466 RON | 4.642 RON | 4.642 RON | 5.456 RON |
| Active circulante | 100.875 RON | 164.484 RON | 2.665.015 RON | 2.346.741 RON | 2.906.122 RON | 82.910 RON | 93.411 RON | 124.148 RON | 77.836 RON | 57.553 RON | 45.412 RON | 62.860 RON |
| Stocuri | 47.854 RON | 47.854 RON | 51.389 RON | 111.960 RON | 46.939 RON | 57.941 RON | 67.894 RON | 76.120 RON | 53.960 RON | 33.113 RON | 23.193 RON | 9.407 RON |
| Creante | 52.917 RON | 79.870 RON | 2.169.383 RON | 2.152.397 RON | 2.139.130 RON | 24.131 RON | 24.866 RON | 46.389 RON | 23.301 RON | 23.324 RON | 19.358 RON | 30.063 RON |
| Casa si conturi la banci | 104 RON | 36.760 RON | 444.243 RON | 82.384 RON | 720.053 RON | 838 RON | 651 RON | 1.639 RON | 575 RON | 1.116 RON | 2.861 RON | 23.390 RON |
| Cheltuieli in avans | 36 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 99.998 RON | 139.904 RON | 2.318.478 RON | 1.178.601 RON | 1.165.018 RON | 103.505 RON | 119.032 RON | 137.095 RON | 94.449 RON | 74.000 RON | 63.027 RON | 69.717 RON |
| Venituri in avans | 87.142 RON | 106.781 RON | 553.459 RON | 1.202.271 RON | 1.782.719 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 9.950 RON | 34.920 RON | -100.069 RON | -17.438 RON | -33.460 RON | -12.440 RON | -17.466 RON | -3.347 RON | -5.147 RON | -11.805 RON | -12.973 RON | -1.401 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 4 | 4 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 48.600 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
48.600 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 08:04).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Firma apare si pe latura de cumparator, in 1 procedura: 0 achizitii directe, 1 offline, 0 licitatii publice.
Numerele astea nu se aduna cu cele din fila «Ca furnizor»: acolo firma vinde, aici cumpara.