Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.596.780 RON | 165.469 RON | 1.460.026 RON | 152.570 RON | 3.980.677 RON | 2.674.372 RON | 26 |
| 2024 | 14.791.348 RON | 1.968.820 RON | 2.575.271 RON | 169.900 RON | 5.193.460 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 51% |
| persoană | 49% |
| 2.788.963 RON |
| 30 |
| 2023 | 14.523.589 RON | 661.639 RON | 3.320.693 RON | 183.314 RON | 3.957.299 RON | 820.143 RON | 33 |
| 2022 | 8.682.745 RON | 186.694 RON | 4.285.861 RON | 192.790 RON | 4.334.784 RON | 241.894 RON | 26 |
| 2021 | 7.039.165 RON | 4.475.493 RON | 1.333.132 RON | 197.348 RON | 5.666.295 RON | 4.530.693 RON | 35 |
| 2020 | 7.730.723 RON | 558.442 RON | 1.277.955 RON | 195.144 RON | 3.457.003 RON | 2.374.411 RON | 34 |
| 2019 | 8.928.386 RON | 484.146 RON | 1.203.542 RON | 242.774 RON | 4.608.368 RON | 3.647.814 RON | 33 |
| 2018 | 10.661.423 RON | 2.060.049 RON | 730.143 RON | 252.021 RON | 4.593.900 RON | 4.115.968 RON | 25 |
| 2017 | 9.512.578 RON | 3.160.141 RON | 417.102 RON | 242.850 RON | 3.160.170 RON | 2.985.918 RON | 4 |
| 2016 | — | -219.223 RON | 217.461 RON | 4.115 RON | 39.123 RON | -174.223 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| Cifra de afaceri | 10.596.780 RON | 14.791.348 RON | 14.523.589 RON | 8.682.745 RON | 7.039.165 RON | 7.730.723 RON | 8.928.386 RON | 10.661.423 RON | 9.512.578 RON | — |
| Venituri totale | 10.673.047 RON | 14.803.737 RON | 14.630.692 RON | 8.778.127 RON | 15.826.049 RON | 7.791.151 RON | 9.038.606 RON | 10.731.149 RON | 9.589.987 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 10.480.830 RON | 12.468.769 RON | 13.859.943 RON | 8.556.338 RON | 10.616.720 RON | 7.136.872 RON | 8.461.926 RON | 8.276.752 RON | 5.832.112 RON | 219.223 RON |
| Profit brut | 192.217 RON | 2.334.968 RON | 770.749 RON | 221.789 RON | 5.209.329 RON | 654.279 RON | 576.680 RON | 2.454.397 RON | 3.757.875 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 219.223 RON |
| Profit net | 165.469 RON | 1.968.820 RON | 661.639 RON | 186.694 RON | 4.475.493 RON | 558.442 RON | 484.146 RON | 2.060.049 RON | 3.160.141 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 219.223 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 152.570 RON | 169.900 RON | 183.314 RON | 192.790 RON | 197.348 RON | 195.144 RON | 242.774 RON | 252.021 RON | 242.850 RON | 4.115 RON |
| Active circulante | 3.980.677 RON | 5.193.460 RON | 3.957.299 RON | 4.334.784 RON | 5.666.295 RON | 3.457.003 RON | 4.608.368 RON | 4.593.900 RON | 3.160.170 RON | 39.123 RON |
| Stocuri | 9.235 RON | 504 RON | 397 RON | 820 RON | 4.102 RON | 14.917 RON | 15.746 RON | 12.414 RON | 74.640 RON | — |
| Creante | 3.017.250 RON | 2.522.583 RON | 2.029.665 RON | 2.573.170 RON | 1.474.797 RON | 3.065.060 RON | 3.943.440 RON | 3.258.106 RON | 800.559 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 954.192 RON | 2.670.373 RON | 1.927.237 RON | 1.760.794 RON | 4.187.396 RON | 377.026 RON | 649.182 RON | 1.323.380 RON | 2.284.971 RON | 39.123 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.151 RON | 874 RON | 223 RON | 181 RON | 182 RON | 219 RON | 214 RON | 190 RON | — | — |
| Datorii totale | 1.460.026 RON | 2.575.271 RON | 3.320.693 RON | 4.285.861 RON | 1.333.132 RON | 1.277.955 RON | 1.203.542 RON | 730.143 RON | 417.102 RON | 217.461 RON |
| Capitaluri proprii | 2.674.372 RON | 2.788.963 RON | 820.143 RON | 241.894 RON | 4.530.693 RON | 2.374.411 RON | 3.647.814 RON | 4.115.968 RON | 2.985.918 RON | -174.223 RON |
| Capital subscris varsat | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 26 | 30 | 33 | 26 | 35 | 34 | 33 | 25 | 4 | 1 |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.