ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Fara termene inregistrate.
Admite, în parte, cererea de valoarea redusă formulată de reclamantul KREDYT INKASO INVESTMENTS RO SA în contradictoriu cu pârâtul GABITA DUMI MANAGEMENT SRL. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 34503,72 lei, cu titlu de debit principal. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 200 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru. Respinge, în rest, cererea de valoare redusă, ca neîntemeiată. Executorie. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicarea prezentei hotărâri. Cererea de apel se depune la Judecătoria Cornetu. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor, prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 09.04.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 09.04.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.03.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 161.400 RON | 134.754 RON | 13.472 RON | 130 RON | 182.080 RON | 168.738 RON | — |
| 2017 | 42.650 RON | 35.334 RON | 4.580 RON | — | 39.844 RON | 35.264 RON | 1 |
| 2016 | — | -270 RON | 100 RON | — | 30 RON | -70 RON | — |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 161.400 RON | 42.650 RON | — |
| Venituri totale | 163.267 RON | 42.650 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 26.568 RON | 6.036 RON | 270 RON |
| Profit brut | 136.699 RON | 36.614 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | — | 0 RON | 270 RON |
| Profit net | 134.754 RON | 35.334 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | — | 0 RON | 270 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 130 RON | — | — |
| Active circulante | 182.080 RON | 39.844 RON | 30 RON |
| Casa si conturi la banci | 182.080 RON | 39.844 RON | 30 RON |
| Datorii totale | 13.472 RON | 4.580 RON | 100 RON |
| Capitaluri proprii | 168.738 RON | 35.264 RON | -70 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | — |