Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 0 RON | 62.068 RON | — | 29.435 RON | -32.633 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 62.068 RON | — | 29.435 RON | -32.633 RON |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 298.060 RON |
| — |
| 2018 | 298.060 RON | 17.577 RON | 65.436 RON | — | 32.803 RON | -32.633 RON | 1 |
| 2017 | 172.257 RON | -42.101 RON | 148.274 RON | 688 RON | 97.376 RON | -50.210 RON | 2 |
| 2016 | 10.592 RON | -8.309 RON | 32.134 RON | 2.283 RON | 21.742 RON | -8.109 RON | 1 |
| 172.257 RON |
| 10.592 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 298.060 RON | 172.257 RON | 10.592 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | 277.199 RON | 212.635 RON | 18.689 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 20.861 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.378 RON | 8.097 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 17.577 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 42.101 RON | 8.309 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 688 RON | 2.283 RON |
| Active circulante | 29.435 RON | 29.435 RON | 32.803 RON | 97.376 RON | 21.742 RON |
| Stocuri | 26.370 RON | 26.370 RON | 26.370 RON | 99.424 RON | 18.911 RON |
| Creante | 2.696 RON | 2.696 RON | 2.696 RON | -2.587 RON | 1.984 RON |
| Casa si conturi la banci | 369 RON | 369 RON | 3.737 RON | 539 RON | 847 RON |
| Datorii totale | 62.068 RON | 62.068 RON | 65.436 RON | 148.274 RON | 32.134 RON |
| Capitaluri proprii | -32.633 RON | -32.633 RON | -32.633 RON | -50.210 RON | -8.109 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 2 | 1 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 54,55% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.