ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 147.250 RON | 84.787 RON | 153.715 RON | 152.518 RON | 86.746 RON | 85.549 RON | 0 |
| 2024 | 47.550 RON | 18.175 RON | 0 RON | — | 18.937 RON | 18.937 RON | — |
| 2023 | 72.201 RON | 46.141 RON | 2.434 RON | — | 49.337 RON | 46.903 RON | — |
| 2022 | 87.536 RON | 35.449 RON | 721 RON | — | 36.932 RON | 36.211 RON | — |
| 2021 | 74.840 RON | 44.818 RON | 0 RON | — | 45.581 RON | 45.581 RON | — |
| 2020 | 67.700 RON | 37.831 RON | 9.948 RON | — | 48.542 RON | 38.594 RON | 1 |
| 2019 | 83.488 RON | 56.089 RON | 930 RON | — | 57.782 RON | 56.852 RON | — |
| 2018 | 56.523 RON | 24.945 RON | 117 RON | — | 25.825 RON | 25.708 RON | — |
| 2017 | 52.200 RON | 26.713 RON | 294 RON | — | 27.770 RON | 27.476 RON | — |
| 2016 | 46.400 RON | 19.423 RON | 537 RON | — | 20.723 RON | 20.186 RON | — |
| 2015 | 71.750 RON | 39.930 RON | 1.256 RON | — | 26.437 RON | 25.181 RON | 1 |
| 2014 | 70.650 RON | 20.330 RON | 20.983 RON | — | 6.234 RON | -14.749 RON | 1 |
| 2013 | 42.150 RON | -1.470 RON | 45.396 RON | — | 10.317 RON | -35.079 RON | 1 |
| 2012 | 41.550 RON | -10.183 RON | 41.011 RON | 0 RON | 7.401 RON | -33.610 RON | 1 |
| 2011 | 80.900 RON | 27.964 RON | 25.000 RON | 113 RON | 1.460 RON | -23.427 RON | 2 |
| 2010 | 50.433 RON | -24.346 RON | 78.826 RON | 3.676 RON | 23.759 RON | -51.391 RON | 2 |
| 2009 | 59.600 RON | -27.658 RON | 65.203 RON | 15.879 RON | 22.279 RON | -27.045 RON | 2 |
| 2008 | 125.510 RON | 31.019 RON | 62.177 RON | 38.227 RON | 24.563 RON | 613 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 147.250 RON | 47.550 RON | 72.201 RON | 87.536 RON | 74.840 RON | 67.700 RON | 83.488 RON | 56.523 RON | 52.200 RON | 46.400 RON | 71.750 RON | 70.650 RON | 42.150 RON | 41.550 RON | 80.900 RON | 50.433 RON | 59.600 RON | 125.510 RON |
| Venituri totale | 147.251 RON | 47.552 RON | 72.203 RON | 87.539 RON | 74.841 RON | 67.704 RON | 95.651 RON | 56.524 RON | 52.201 RON | 46.400 RON | 71.751 RON | 70.651 RON | 42.151 RON | 41.552 RON | 85.902 RON | 50.441 RON | 59.618 RON | 125.535 RON |
| Cheltuieli totale | 44.595 RON | 25.915 RON | 17.273 RON | 49.472 RON | 27.778 RON | 27.842 RON | 37.057 RON | 29.883 RON | 23.922 RON | 25.585 RON | 29.668 RON | 48.201 RON | 42.671 RON | 51.735 RON | 57.938 RON | 71.562 RON | 84.095 RON | 91.378 RON |
| Profit brut | 102.656 RON | 21.637 RON | 54.930 RON | 38.067 RON | 47.063 RON | 39.862 RON | 58.594 RON | 26.641 RON | 28.279 RON | 20.815 RON | 42.083 RON | 22.450 RON | 0 RON | 0 RON | 27.964 RON | — | — | 34.157 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 520 RON | 10.183 RON | 0 RON | 21.121 RON | 24.477 RON | — |
| Profit net | 84.787 RON | 18.175 RON | 46.141 RON | 35.449 RON | 44.818 RON | 37.831 RON | 56.089 RON | 24.945 RON | 26.713 RON | 19.423 RON | 39.930 RON | 20.330 RON | 0 RON | 0 RON | 27.964 RON | — | — | 31.019 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.470 RON | 10.183 RON | 0 RON | 24.346 RON | 27.658 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 152.518 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 113 RON | 3.676 RON | 15.879 RON | 38.227 RON |
| Active circulante | 86.746 RON | 18.937 RON | 49.337 RON | 36.932 RON | 45.581 RON | 48.542 RON | 57.782 RON | 25.825 RON | 27.770 RON | 20.723 RON | 26.437 RON | 6.234 RON | 10.317 RON | 7.401 RON | 1.460 RON | 23.759 RON | 22.279 RON | 24.563 RON |
| Creante | 69.000 RON | 147 RON | 0 RON | 2.600 RON | 0 RON | 17.000 RON | 30.750 RON | 1.000 RON | 3.000 RON | — | 5.000 RON | 0 RON | 2.200 RON | — | 0 RON | 17.850 RON | 8.800 RON | 410 RON |
| Casa si conturi la banci | 17.746 RON | 18.790 RON | 49.337 RON | 34.332 RON | 45.581 RON | 31.542 RON | 27.032 RON | 24.825 RON | 24.770 RON | 20.723 RON | 21.437 RON | 6.234 RON | 8.117 RON | 7.401 RON | 1.460 RON | 5.909 RON | 13.479 RON | 24.153 RON |
| Datorii totale | 153.715 RON | 0 RON | 2.434 RON | 721 RON | 0 RON | 9.948 RON | 930 RON | 117 RON | 294 RON | 537 RON | 1.256 RON | 20.983 RON | 45.396 RON | 41.011 RON | 25.000 RON | 78.826 RON | 65.203 RON | 62.177 RON |
| Capitaluri proprii | 85.549 RON | 18.937 RON | 46.903 RON | 36.211 RON | 45.581 RON | 38.594 RON | 56.852 RON | 25.708 RON | 27.476 RON | 20.186 RON | 25.181 RON | -14.749 RON | -35.079 RON | -33.610 RON | -23.427 RON | -51.391 RON | -27.045 RON | 613 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 50 RON | 50 RON | 50 RON | 50 RON | 50 RON | 50 RON | 50 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
85 de contracte atribuite, in valoare de 176.353 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 169.735 lei.
Achizitii directe
82 de contracte
169.653 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
6.700 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.587 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.278 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.587 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.151 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 04:55).