ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea de reexaminare, ca neîntemeiată. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, 12.03.2026.
Admite excep?ia rămânerii fără obiect invocată de creditoare. Respinge cererea de emitere a unei ordonan?e de plată ca rămasă fără obiect. Cu drept la cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare, cerere care se depune la Judecătoria Sector 6. Pronunţată astăzi, 12.12.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.468 RON | -148.024 RON | 575.311 RON | 206.889 RON | 929.505 RON | 538.824 RON | 1 |
| 2024 | 121.900 RON | -60.307 RON | 539.814 RON | 275.031 RON | 985.990 RON | 686.848 RON | 1 |
| 2023 | 253.402 RON | 171.817 RON | 424.135 RON | 253.862 RON | 967.187 RON | 747.155 RON | 2 |
| 2022 | 1.350.179 RON | 13.644 RON | 755.463 RON | 383.585 RON | 1.012.602 RON | 594.216 RON | 2 |
| 2021 | 4.856.350 RON | 1.747.684 RON | 484.480 RON | 662.422 RON | 3.087.375 RON | 1.748.164 RON | 5 |
| 2020 | 3.051.700 RON | 1.026.192 RON | 3.062.277 RON | 385.189 RON | 4.626.071 RON | 1.274.326 RON | 6 |
| 2019 | 3.784.794 RON | 198.013 RON | 3.069.190 RON | 1.138.346 RON | 2.206.172 RON | 248.134 RON | 4 |
| 2018 | 212.083 RON | 7.075 RON | 2.153.082 RON | 1.068.825 RON | 1.416.884 RON | 50.122 RON | 1 |
| 2017 | 113.543 RON | 40.302 RON | 427.374 RON | 401.825 RON | 68.595 RON | 43.046 RON | 1 |
| 2016 | 4.195 RON | 2.344 RON | 4.971 RON | 466 RON | 7.049 RON | 2.544 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 18.468 RON | 121.900 RON | 253.402 RON | 1.350.179 RON | 4.856.350 RON | 3.051.700 RON | 3.784.794 RON | 212.083 RON | 113.543 RON | 4.195 RON |
| Venituri totale | 23.517 RON | 160.785 RON | 414.657 RON | 1.617.773 RON | 4.868.006 RON | 6.176.477 RON | 6.690.170 RON | 1.215.129 RON | 113.575 RON | 4.214 RON |
| Cheltuieli totale | 171.541 RON | 221.092 RON | 238.900 RON | 1.590.380 RON | 3.072.632 RON | 5.117.632 RON | 6.454.253 RON | 1.205.933 RON | 71.541 RON | 1.744 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 175.757 RON | 27.393 RON | 1.795.374 RON | 1.058.845 RON | 235.917 RON | 9.196 RON | 42.034 RON | 2.470 RON |
| Pierdere bruta | 148.024 RON | 60.307 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 171.817 RON | 13.644 RON | 1.747.684 RON | 1.026.192 RON | 198.013 RON | 7.075 RON | 40.302 RON | 2.344 RON |
| Pierdere neta | 148.024 RON | 60.307 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 206.889 RON | 275.031 RON | 253.862 RON | 383.585 RON | 662.422 RON | 385.189 RON | 1.138.346 RON | 1.068.825 RON | 401.825 RON | 466 RON |
| Active circulante | 929.505 RON | 985.990 RON | 967.187 RON | 1.012.602 RON | 3.087.375 RON | 4.626.071 RON | 2.206.172 RON | 1.416.884 RON | 68.595 RON | 7.049 RON |
| Stocuri | 707.400 RON | 726.750 RON | 728.233 RON | 754.161 RON | 1.540.376 RON | 3.513.905 RON | 1.245.994 RON | 1.069.960 RON | 13.132 RON | 1.134 RON |
| Creante | 220.990 RON | 238.368 RON | 212.663 RON | 256.834 RON | 1.433.089 RON | 829.563 RON | 619.771 RON | 192.585 RON | 35.413 RON | 1.250 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.115 RON | 20.872 RON | 26.291 RON | 1.607 RON | 113.910 RON | 282.603 RON | 340.407 RON | 154.339 RON | 20.050 RON | 4.665 RON |
| Datorii totale | 575.311 RON | 539.814 RON | 424.135 RON | 755.463 RON | 484.480 RON | 3.062.277 RON | 3.069.190 RON | 2.153.082 RON | 427.374 RON | 4.971 RON |
| Venituri in avans | 22.259 RON | 34.359 RON | 49.759 RON | 46.508 RON | 1.517.153 RON | 674.657 RON | 27.194 RON | 282.505 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 538.824 RON | 686.848 RON | 747.155 RON | 594.216 RON | 1.748.164 RON | 1.274.326 RON | 248.134 RON | 50.122 RON | 43.046 RON | 2.544 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | 4 | 1 | 1 | — |