RADMADIV AUTO S.R.L.
- J18/786/2016GORJdin 02.11.2016
- J23/1717/2021ILFOVdin 17.03.2021in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -18.630 RON | 220.654 RON | — | 31.618 RON | -189.036 RON | — |
| 2023 | — | -50.779 RON | 202.404 RON | — | 31.998 RON | -170.406 RON | 1 |
| 2022 | 975 RON | -44.587 RON | 151.309 RON | — | 31.681 RON | -119.628 RON | 1 |
| 2021 | — | -91.106 RON | 144.539 RON | — | 69.498 RON | -75.041 RON | 2 |
| 2020 | 85.000 RON | 23.785 RON | 22.121 RON | 12.692 RON | 25.494 RON | 16.065 RON | 1 |
| 2019 | — | -13.199 RON | 16.200 RON | 862 RON | 7.418 RON | -7.920 RON | 0 |
| 2018 | 144.474 RON | -9.852 RON | 21.328 RON | 4.025 RON | 22.581 RON | 5.278 RON | 1 |
| 2017 | 139.258 RON | 14.949 RON | 11.292 RON | — | 26.422 RON | 15.130 RON | 0 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 975 RON | — | 85.000 RON | — | 144.474 RON | 139.258 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 975 RON | 15.400 RON | 89.063 RON | 0 RON | 144.474 RON | 139.258 RON |
| Cheltuieli totale | 18.630 RON | 50.779 RON | 45.552 RON | 106.352 RON | 64.387 RON | 13.199 RON | 152.880 RON | 120.131 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.676 RON | 0 RON | 0 RON | 19.127 RON |
| Pierdere bruta | 18.630 RON | 50.779 RON | 44.577 RON | 90.952 RON | 0 RON | 13.199 RON | 8.406 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.785 RON | 0 RON | 0 RON | 14.949 RON |
| Pierdere neta | 18.630 RON | 50.779 RON | 44.587 RON | 91.106 RON | 0 RON | 13.199 RON | 9.852 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | 12.692 RON | 862 RON | 4.025 RON | — |
| Active circulante | 31.618 RON | 31.998 RON | 31.681 RON | 69.498 RON | 25.494 RON | 7.418 RON | 22.581 RON | 26.422 RON |
| Creante | 31.585 RON | 31.586 RON | 31.143 RON | 62.278 RON | 25.363 RON | 7.386 RON | 22.207 RON | 26.161 RON |
| Casa si conturi la banci | 33 RON | 412 RON | 538 RON | 7.220 RON | 131 RON | 32 RON | 374 RON | 261 RON |
| Datorii totale | 220.654 RON | 202.404 RON | 151.309 RON | 144.539 RON | 22.121 RON | 16.200 RON | 21.328 RON | 11.292 RON |
| Capitaluri proprii | -189.036 RON | -170.406 RON | -119.628 RON | -75.041 RON | 16.065 RON | -7.920 RON | 5.278 RON | 15.130 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 |