ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
sector 2, etaj 1, biroul nr. 13
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 444.911 RON | 4.684.897 RON | 8.375.140 RON | 2.794.647 RON | 6.484.890 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | 508.907 RON | 4.774.471 RON | 8.312.320 RON | 2.643.197 RON | 6.181.046 RON | — |
| 2023 | — | 79.687 RON | 6.481.411 RON | 8.312.317 RON | 285.898 RON | 2.116.804 RON | — |
| 2022 | — | 108.400 RON | 1.570.575 RON | 3.414.435 RON | 193.257 RON | 2.037.117 RON | — |
| 2021 | — | 38.424 RON | 1.485.536 RON | 3.414.435 RON | -182 RON | 1.928.717 RON | — |
| 2020 | — | -8.114 RON | 1.550.250 RON | 2.466.956 RON | 973.587 RON | 1.890.293 RON | — |
| 2019 | — | 1.798.748 RON | 373.370 RON | 1.794.550 RON | 477.227 RON | 1.898.407 RON | 0 |
| 2018 | — | -252 RON | 125.370 RON | 128.370 RON | 96.659 RON | 99.659 RON | — |
| 2017 | — | -89 RON | 440 RON | 3.440 RON | 96.911 RON | 99.911 RON | — |
| 2016 | — | 0 RON | 0 RON | — | 100.000 RON | 100.000 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venituri totale | 607.460 RON | 512.288 RON | 98.195 RON | 115.987 RON | 41.705 RON | 25.000 RON | 1.800.000 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 162.549 RON | 3.381 RON | 3.330 RON | 7.587 RON | 3.281 RON | 33.114 RON | 1.252 RON | 252 RON | 89 RON | — |
| Profit brut | 444.911 RON | 508.907 RON | 94.865 RON | 108.400 RON | 38.424 RON | 0 RON | 1.798.748 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.114 RON | 0 RON | 252 RON | 89 RON | 0 RON |
| Profit net | 444.911 RON | 508.907 RON | 79.687 RON | 108.400 RON | 38.424 RON | 0 RON | 1.798.748 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.114 RON | 0 RON | 252 RON | 89 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.375.140 RON | 8.312.320 RON | 8.312.317 RON | 3.414.435 RON | 3.414.435 RON | 2.466.956 RON | 1.794.550 RON | 128.370 RON | 3.440 RON | — |
| Active circulante | 2.794.647 RON | 2.643.197 RON | 285.898 RON | 193.257 RON | -182 RON | 973.587 RON | 477.227 RON | 96.659 RON | 96.911 RON | 100.000 RON |
| Creante | 2.596.227 RON | 2.568.827 RON | 242.459 RON | 125.759 RON | 0 RON | 973.480 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 198.420 RON | 74.370 RON | 43.439 RON | 67.498 RON | -182 RON | 107 RON | 477.227 RON | 96.659 RON | 96.911 RON | 100.000 RON |
| Datorii totale | 4.684.897 RON | 4.774.471 RON | 6.481.411 RON | 1.570.575 RON | 1.485.536 RON | 1.550.250 RON | 373.370 RON | 125.370 RON | 440 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 6.484.890 RON | 6.181.046 RON | 2.116.804 RON | 2.037.117 RON | 1.928.717 RON | 1.890.293 RON | 1.898.407 RON | 99.659 RON | 99.911 RON | 100.000 RON |
| Capital subscris varsat | 1.797.620 RON | 1.797.620 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON |