KUNIS VISION S.R.L.
- KUNIS BOUTIQUE SRL-Ddocumentat 2018 – 2021
- J40/14716/2016BUCURESTIdin 08.11.2016
- J2022001881154DAMBOVITAdin 18.11.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 317.741 RON | 164.202 RON | 66.652 RON | 61.056 RON | 284.505 RON | 278.909 RON | 1 |
| 2024 | 289.996 RON | 164.912 RON | 91.033 RON | 100.467 RON | 255.273 RON | 264.707 RON | 1 |
| 2023 | 240.341 RON | 157.164 RON | 22.979 RON | 21.842 RON | 158.541 RON | 157.404 RON | 1 |
| 2022 | 82.000 RON | 74.680 RON | 5.015 RON | — | 28.780 RON | 23.765 RON | 1 |
| 2021 | 10.570 RON | 995 RON | 56.700 RON | — | 5.785 RON | -50.915 RON | 1 |
| 2020 | — | -600 RON | 56.376 RON | — | 4.466 RON | -51.910 RON | — |
| 2019 | 6.286 RON | -2.088 RON | 55.916 RON | — | 4.606 RON | -51.310 RON | 1 |
| 2018 | 4.849 RON | -9.611 RON | 81.987 RON | — | 32.765 RON | -49.222 RON | 1 |
| 2017 | 18.384 RON | -36.632 RON | 69.070 RON | — | 29.459 RON | -39.611 RON | 1 |
| 2016 | — | -3.179 RON | 4.447 RON | — | 1.468 RON | -2.979 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 317.741 RON | 289.996 RON | 240.341 RON | 82.000 RON | 10.570 RON | — | 6.286 RON | 4.849 RON | 18.384 RON | — |
| Venituri totale | 326.741 RON | 289.996 RON | 240.485 RON | 82.000 RON | 10.570 RON | 0 RON | 6.316 RON | 4.849 RON | 19.041 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 157.940 RON | 121.341 RON | 80.963 RON | 6.516 RON | 9.469 RON | 600 RON | 8.341 RON | 14.425 RON | 55.299 RON | 3.179 RON |
| Profit brut | 168.801 RON | 168.655 RON | 159.522 RON | 75.484 RON | 1.101 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 600 RON | 2.025 RON | 9.576 RON | 36.258 RON | 3.179 RON |
| Profit net | 164.202 RON | 164.912 RON | 157.164 RON | 74.680 RON | 995 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 600 RON | 2.088 RON | 9.611 RON | 36.632 RON | 3.179 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 61.056 RON | 100.467 RON | 21.842 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 284.505 RON | 255.273 RON | 158.541 RON | 28.780 RON | 5.785 RON | 4.466 RON | 4.606 RON | 32.765 RON | 29.459 RON | 1.468 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 19.487 RON | 20.871 RON | — |
| Creante | 281.732 RON | 255.123 RON | 143.575 RON | 17.963 RON | 4.488 RON | 4.463 RON | 4.463 RON | 12.674 RON | 6.797 RON | 406 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.773 RON | 150 RON | 14.966 RON | 10.817 RON | 1.297 RON | 3 RON | 143 RON | 604 RON | 1.791 RON | 1.062 RON |
| Datorii totale | 66.652 RON | 91.033 RON | 22.979 RON | 5.015 RON | 56.700 RON | 56.376 RON | 55.916 RON | 81.987 RON | 69.070 RON | 4.447 RON |
| Capitaluri proprii | 278.909 RON | 264.707 RON | 157.404 RON | 23.765 RON | -50.915 RON | -51.910 RON | -51.310 RON | -49.222 RON | -39.611 RON | -2.979 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |