EFLOW DESIGN S.R.L.
- J40/14738/2016BUCURESTIdin 08.11.2016
- J23/243/2022ILFOVdin 17.01.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 174.886 RON | 169.638 RON | 3.271 RON | — | 221.891 RON | 218.620 RON | — |
| 2016 | 50.291 RON | 48.782 RON | 1.509 RON | — | 50.491 RON | 48.982 RON | — |
| Indicator | 2017 | 2016 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 174.886 RON | 50.291 RON |
| Venituri totale | 174.886 RON | 50.291 RON |
| Profit brut | 174.886 RON | 50.291 RON |
| Profit net | 169.638 RON | 48.782 RON |
| Active circulante | 221.891 RON | 50.491 RON |
| Casa si conturi la banci | 221.891 RON | 50.491 RON |
| Datorii totale | 3.271 RON | 1.509 RON |
| Capitaluri proprii | 218.620 RON | 48.982 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |