ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 342.873 RON | 67.269 RON | 57.263 RON | 24.734 RON | 160.535 RON | 128.006 RON | 3 |
| 2024 | 368.363 RON | 68.397 RON | 64.872 RON | 30.086 RON | 163.920 RON | 129.134 RON | 4 |
| 2023 | 353.741 RON | 65.111 RON | 68.462 RON | 35.539 RON | 158.771 RON | 125.848 RON | 5 |
| 2022 | 403.859 RON | 87.909 RON | 42.034 RON | 27.862 RON | 162.818 RON | 148.646 RON | 4 |
| 2021 | 343.332 RON | 101.485 RON | 39.515 RON | 25.564 RON | 176.173 RON | 162.222 RON | 6 |
| 2020 | 297.368 RON | 85.485 RON | 132.568 RON | 33.267 RON | 185.038 RON | 85.737 RON | 3 |
| 2019 | 225.326 RON | 72.295 RON | 18.134 RON | 41.047 RON | 193.617 RON | 216.530 RON | 2 |
| 2018 | 287.322 RON | 49.147 RON | 57.354 RON | 49.687 RON | 173.902 RON | 166.235 RON | 4 |
| 2017 | 261.555 RON | 15.464 RON | 40.995 RON | 29.524 RON | 138.559 RON | 127.088 RON | 4 |
| 2016 | 267.224 RON | 62.806 RON | 38.500 RON | 30.128 RON | 129.996 RON | 121.624 RON | 4 |
| 2015 | 281.355 RON | 25.982 RON | 61.170 RON | 30.668 RON | 99.820 RON | 69.318 RON | 6 |
| 2014 | 186.582 RON | -19.386 RON | 61.541 RON | 38.990 RON | 65.888 RON | 43.337 RON | 6 |
| 2013 | 230.958 RON | 35.678 RON | 69.433 RON | 47.707 RON | 70.376 RON | 62.723 RON | 6 |
| 2012 | 251.626 RON | 34.130 RON | 71.128 RON | 20.173 RON | 63.927 RON | 27.045 RON | 5 |
| 2011 | 116.799 RON | 4.059 RON | 96.822 RON | 21.639 RON | 54.024 RON | -7.086 RON | 5 |
| 2010 | 78.788 RON | -6.078 RON | 113.072 RON | 24.299 RON | 63.556 RON | -11.144 RON | 3 |
| 2009 | 77.587 RON | -4.225 RON | 103.167 RON | 27.261 RON | 70.840 RON | -5.066 RON | 4 |
| 2008 | 92.614 RON | -2.718 RON | 76.363 RON | 15.683 RON | 59.839 RON | -841 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 342.873 RON | 368.363 RON | 353.741 RON | 403.859 RON | 343.332 RON | 297.368 RON | 225.326 RON | 287.322 RON | 261.555 RON | 267.224 RON | 281.355 RON | 186.582 RON | 230.958 RON | 251.626 RON | 116.799 RON | 78.788 RON | 77.587 RON | 92.614 RON |
| Venituri totale | 343.050 RON | 368.364 RON | 353.742 RON | 420.028 RON | 365.739 RON | 301.971 RON | 245.578 RON | 294.073 RON | 261.556 RON | 267.559 RON | 281.405 RON | 186.842 RON | 231.047 RON | 251.712 RON | 116.856 RON | 78.789 RON | 77.593 RON | 92.623 RON |
| Cheltuieli totale | 270.569 RON | 294.210 RON | 285.093 RON | 327.919 RON | 260.821 RON | 213.626 RON | 171.029 RON | 242.053 RON | 243.476 RON | 202.077 RON | 246.981 RON | 200.623 RON | 186.657 RON | 212.523 RON | 112.797 RON | 81.642 RON | 78.951 RON | 95.341 RON |
| Profit brut | 72.481 RON | 74.154 RON | 68.649 RON | 92.109 RON | 104.918 RON | 88.345 RON | 74.549 RON | 52.020 RON | 18.080 RON | 65.482 RON | 34.424 RON | 0 RON | 44.390 RON | 39.189 RON | 4.059 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 13.781 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.853 RON | 1.358 RON | 2.718 RON |
| Profit net | 67.269 RON | 68.397 RON | 65.111 RON | 87.909 RON | 101.485 RON | 85.485 RON | 72.295 RON | 49.147 RON | 15.464 RON | 62.806 RON | 25.982 RON | 0 RON | 35.678 RON | 34.130 RON | 4.059 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.386 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.078 RON | 4.225 RON | 2.718 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 24.734 RON | 30.086 RON | 35.539 RON | 27.862 RON | 25.564 RON | 33.267 RON | 41.047 RON | 49.687 RON | 29.524 RON | 30.128 RON | 30.668 RON | 38.990 RON | 47.707 RON | 20.173 RON | 21.639 RON | 24.299 RON | 27.261 RON | 15.683 RON |
| Active circulante | 160.535 RON | 163.920 RON | 158.771 RON | 162.818 RON | 176.173 RON | 185.038 RON | 193.617 RON | 173.902 RON | 138.559 RON | 129.996 RON | 99.820 RON | 65.888 RON | 70.376 RON | 63.927 RON | 54.024 RON | 63.556 RON | 70.840 RON | 59.839 RON |
| Stocuri | 509 RON | 2.877 RON | 5.655 RON | 1.072 RON | — | — | — | — | 12.720 RON | — | 11.276 RON | 4.384 RON | 1.200 RON | — | 31.374 RON | 51.267 RON | 33.575 RON | 36.350 RON |
| Creante | 61.603 RON | 84.154 RON | 84.073 RON | 33.443 RON | 56.829 RON | 59.879 RON | 27.918 RON | 43.312 RON | 29.668 RON | 65.316 RON | 36.858 RON | 40.331 RON | 49.805 RON | 44.925 RON | 12.601 RON | 5.631 RON | 29.312 RON | 16.736 RON |
| Casa si conturi la banci | 98.423 RON | 76.889 RON | 69.043 RON | 128.303 RON | 119.344 RON | 125.159 RON | 165.699 RON | 130.590 RON | 96.171 RON | 64.680 RON | 51.686 RON | 21.173 RON | 19.371 RON | 19.002 RON | 10.049 RON | 6.658 RON | 7.953 RON | 6.753 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 14.073 RON | 14.073 RON | 14.073 RON | 14.073 RON | — | — |
| Datorii totale | 57.263 RON | 64.872 RON | 68.462 RON | 42.034 RON | 39.515 RON | 132.568 RON | 18.134 RON | 57.354 RON | 40.995 RON | 38.500 RON | 61.170 RON | 61.541 RON | 69.433 RON | 71.128 RON | 96.822 RON | 113.072 RON | 103.167 RON | 76.363 RON |
| Capitaluri proprii | 128.006 RON | 129.134 RON | 125.848 RON | 148.646 RON | 162.222 RON | 85.737 RON | 216.530 RON | 166.235 RON | 127.088 RON | 121.624 RON | 69.318 RON | 43.337 RON | 62.723 RON | 27.045 RON | -7.086 RON | -11.144 RON | -5.066 RON | -841 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | — | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 5 | 4 | 6 | 3 | 2 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 3 | 4 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
25 de contracte atribuite, in valoare de 50.211 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 13.940 lei.
Achizitii directe
10 contracte
13.930 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
15 contracte
36.281 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 23:55).