BANAT ENGINEERS S.R.L.
- INOSERV ROMANIA SRLdocumentat pana in 2018
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 249.286 RON | -50.477 RON | 212.512 RON | 0 RON | 12.899 RON | -196.497 RON | 1 |
| 2024 | 108.485 RON | -120.242 RON | 210.137 RON | — | 61.824 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -146.021 RON |
| 1 |
| 2023 | 265.267 RON | 40.487 RON | 214.122 RON | 1.809 RON | 186.427 RON | -25.779 RON | 1 |
| 2022 | 282.875 RON | 38.713 RON | 216.884 RON | 3.996 RON | 146.535 RON | -66.266 RON | 2 |
| 2021 | 182.153 RON | -64.636 RON | 218.785 RON | 791 RON | 113.015 RON | -104.979 RON | 2 |
| 2020 | 132.341 RON | -63.118 RON | 228.416 RON | 8.529 RON | 179.543 RON | -40.344 RON | 2 |
| 2019 | 275.841 RON | 24.242 RON | 133.550 RON | 17.529 RON | 138.795 RON | 22.774 RON | 2 |
| 2018 | 341.140 RON | 15.367 RON | 193.362 RON | 21.228 RON | 170.416 RON | -1.718 RON | 2 |
| 2017 | 162.949 RON | -11.660 RON | 109.291 RON | 39.067 RON | 53.140 RON | -17.084 RON | 1 |
| 2016 | — | -5.624 RON | 51.276 RON | 3.625 RON | 42.227 RON | -5.424 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| Cifra de afaceri | 249.286 RON | 108.485 RON | 265.267 RON | 282.875 RON | 182.153 RON | 132.341 RON | 275.841 RON | 341.140 RON | 162.949 RON | — |
| Venituri totale | 249.857 RON | 109.067 RON | 269.720 RON | 288.034 RON | 182.813 RON | 145.063 RON | 278.417 RON | 343.076 RON | 164.340 RON | 67 RON |
| Cheltuieli totale | 300.334 RON | 229.309 RON | 219.464 RON | 246.492 RON | 245.628 RON | 206.871 RON | 251.417 RON | 324.297 RON | 174.370 RON | 5.691 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 50.256 RON | 41.542 RON | 0 RON | 0 RON | 27.000 RON | 18.779 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 50.477 RON | 120.242 RON | 0 RON | 0 RON | 62.815 RON | 61.808 RON | 0 RON | 0 RON | 10.030 RON | 5.624 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 40.487 RON | 38.713 RON | 0 RON | 0 RON | 24.242 RON | 15.367 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 50.477 RON | 120.242 RON | 0 RON | 0 RON | 64.636 RON | 63.118 RON | 0 RON | 0 RON | 11.660 RON | 5.624 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 1.809 RON | 3.996 RON | 791 RON | 8.529 RON | 17.529 RON | 21.228 RON | 39.067 RON | 3.625 RON |
| Active circulante | 12.899 RON | 61.824 RON | 186.427 RON | 146.535 RON | 113.015 RON | 179.543 RON | 138.795 RON | 170.416 RON | 53.140 RON | 42.227 RON |
| Stocuri | 132 RON | 132 RON | 132 RON | 132 RON | 132 RON | 132 RON | 132 RON | 137 RON | 30 RON | 30 RON |
| Creante | 5.885 RON | 8.866 RON | 2.473 RON | 92.727 RON | 71.011 RON | 140.717 RON | 132.512 RON | 106.736 RON | 24.861 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 6.882 RON | 52.826 RON | 183.822 RON | 53.676 RON | 41.872 RON | 38.694 RON | 6.151 RON | 63.543 RON | 28.249 RON | 42.197 RON |
| Cheltuieli in avans | 3.116 RON | 2.292 RON | 107 RON | 87 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 212.512 RON | 210.137 RON | 214.122 RON | 216.884 RON | 218.785 RON | 228.416 RON | 133.550 RON | 193.362 RON | 109.291 RON | 51.276 RON |
| Capitaluri proprii | -196.497 RON | -146.021 RON | -25.779 RON | -66.266 RON | -104.979 RON | -40.344 RON | 22.774 RON | -1.718 RON | -17.084 RON | -5.424 RON |
| Capital subscris varsat | 450 RON | 450 RON | 450 RON | 450 RON | 450 RON | 450 RON | 450 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 88,88% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sunt firmele care au sediul social aici , nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.