ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Constată efectuată comisia rogatorie solicitată de autorităţile judicare austriece – Berrirkshauptmannschaft Bruck an der Leitha, privind comunicarea documentelor emise de acestea în dosarul cu nr. de referinţă BLS2-V-24 125602/LE1, intimatei SC EN G. D. SRL, Despre efectuarea comisiei rogatorii se va înştiinţa instituţia solicitantă. În baza art. 275 alin. 3 Cod proc.pen. cheltuielile judiciare rămân în sarcina statului. Definitivă. Pronunţată prin punerea la dispoziţia părţilor şi a procurorului, prin mijlocirea grefei instanţei, azi 06.03.2026, conform art. 405 alin.1 şi 2 Cod procedura penală.
Amână pronunţarea în cauză la data de 06.03.2026. Pronunţată azi, 19.02.2026.
Având în vedere forma de protest adoptată prin Hotărârea nr. 3/26.08.2025 a Adunării Generale a Judecătorilor de la Judecătoria Năsăud, va amâna judecarea cauzei la data de 19.02.2026, cu citarea părţilor;
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.363.157 RON | 701.342 RON | 3.417.304 RON | 1.681.760 RON | 2.605.573 RON | 988.430 RON | 20 |
| 2024 | 8.653.569 RON | 246.737 RON | 2.601.869 RON | 1.030.711 RON | 1.790.161 RON | 287.088 RON | 22 |
| 2023 | 7.517.852 RON | 414.911 RON | 1.840.601 RON | 1.355.647 RON | 691.094 RON | 300.352 RON | 15 |
| 2022 | 5.258.690 RON | 428.609 RON | 1.446.567 RON | 796.181 RON | 540.922 RON | -68.323 RON | 9 |
| 2021 | 3.089.063 RON | -83.386 RON | 1.025.731 RON | 274.677 RON | 254.121 RON | -496.933 RON | 6 |
| 2020 | 2.599.962 RON | -294.596 RON | 1.210.228 RON | 436.085 RON | 360.597 RON | -413.546 RON | 7 |
| 2019 | 1.961.965 RON | -101.679 RON | 1.320.885 RON | 699.353 RON | 502.582 RON | -118.950 RON | 5 |
| 2018 | 1.507.831 RON | 32.595 RON | 566.262 RON | 205.547 RON | 343.443 RON | -17.272 RON | 3 |
| 2017 | 230.588 RON | -49.787 RON | 452.854 RON | — | 402.967 RON | -49.887 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 9.363.157 RON | 8.653.569 RON | 7.517.852 RON | 5.258.690 RON | 3.089.063 RON | 2.599.962 RON | 1.961.965 RON | 1.507.831 RON | 230.588 RON |
| Venituri totale | 10.686.330 RON | 9.486.908 RON | 7.795.362 RON | 5.574.392 RON | 3.173.767 RON | 2.639.669 RON | 1.984.692 RON | 1.541.586 RON | 230.640 RON |
| Cheltuieli totale | 9.940.553 RON | 9.191.970 RON | 7.293.708 RON | 5.082.124 RON | 3.225.425 RON | 2.907.941 RON | 2.066.598 RON | 1.493.797 RON | 277.755 RON |
| Profit brut | 745.777 RON | 294.938 RON | 501.654 RON | 492.268 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 47.789 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.658 RON | 268.272 RON | 81.906 RON | 0 RON | 47.115 RON |
| Profit net | 701.342 RON | 246.737 RON | 414.911 RON | 428.609 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.595 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 83.386 RON | 294.596 RON | 101.679 RON | 0 RON | 49.787 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.681.760 RON | 1.030.711 RON | 1.355.647 RON | 796.181 RON | 274.677 RON | 436.085 RON | 699.353 RON | 205.547 RON | — |
| Active circulante | 2.605.573 RON | 1.790.161 RON | 691.094 RON | 540.922 RON | 254.121 RON | 360.597 RON | 502.582 RON | 343.443 RON | 402.967 RON |
| Stocuri | 79.616 RON | 69.124 RON | — | 7.363 RON | 1.092 RON | 420 RON | 420 RON | — | 197.028 RON |
| Creante | 1.848.210 RON | 1.276.547 RON | 610.666 RON | 426.129 RON | 204.511 RON | 323.010 RON | 499.999 RON | 340.530 RON | 204.534 RON |
| Casa si conturi la banci | 677.747 RON | 444.490 RON | 80.428 RON | 107.430 RON | 48.518 RON | 37.167 RON | 2.163 RON | 2.913 RON | 1.405 RON |
| Cheltuieli in avans | 118.401 RON | 68.085 RON | 94.212 RON | 41.141 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 3.417.304 RON | 2.601.869 RON | 1.840.601 RON | 1.446.567 RON | 1.025.731 RON | 1.210.228 RON | 1.320.885 RON | 566.262 RON | 452.854 RON |
| Capitaluri proprii | 988.430 RON | 287.088 RON | 300.352 RON | -68.323 RON | -496.933 RON | -413.546 RON | -118.950 RON | -17.272 RON | -49.887 RON |
| Capital subscris varsat | 520 RON | 520 RON | 520 RON | 520 RON | 520 RON | 520 RON | 520 RON | 520 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 20 | 22 | 15 | 9 | 6 | 7 | 5 | 3 | 1 |