TOP AGREGATE FRESH BETON S.R.L.
- RFT UMWELT DIVISION SRLdocumentat pana in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea formulată de petenta ADMINISTRAŢIA NAŢIONALĂ „APELE ROMÂNE” – ADMINISTRAŢIA BAZINALĂ DE APĂ MUREŞ - SISTEMUL DE GOSPODĂRIRE A APELOR ARAD, având ca obiect îndreptare de eroare materială. Îndreaptă eroarea materială strecurată în cuprinsul şi dispozitivul Sentinţei civile nr. 4212 din data de 19.12.2025 pronunţată de Judecătoria Arad în dosar nr. 10318/55/2025, cu privire la denumirea debitoarei pârâte, urmând a se menţiona „TOP AGREGATE FRESH BETON SRL”, cum este corect, în loc de „TOP AGREGATE PRODUCTION SRL”, cum a fost în mod greşit consemnat. Menţine celelalte dispoziţii. Îndreptarea se face în ambele exemplare ale încheierii civile. Fără cale de atac. Dată în camera de consiliu şi pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de grefa instanţei, azi, 21.05.2026.
Repune cauza pe rol. Fixează termen de judecată la data de 30.09.2026, ora 09:00, în ?edin?ă publică, cu citarea păr?ilor. Emite adresă către creditoare pentru a depune la dosar dovada plă?ii par?iale efectuate. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi 19.06.2026.
Amână pronunţarea la data de 19.06.2026. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 03.06.2026.
Amână pronunţarea la data de 03.06.2026. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 20.05.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.154.385 RON | -2.466.678 RON | 7.858.519 RON | 970.798 RON | 5.089.525 RON | -2.670.412 RON | 23 |
| 2024 | 5.861.655 RON | -1.812.370 RON | 4.730.825 RON | 1.401.957 RON | 3.998.419 RON | -203.734 RON | 27 |
| 2023 | 8.404.657 RON | 29.762 RON | 4.025.904 RON | 1.964.700 RON | 5.266.292 RON | 2.343.882 RON | 29 |
| 2022 | 10.527.084 RON | 304.090 RON | 5.785.325 RON | 1.768.406 RON | 6.512.427 RON | 2.526.232 RON | 24 |
| 2021 | 14.752.141 RON | 310.239 RON | 4.204.678 RON | 1.225.324 RON | 5.189.928 RON | 2.222.142 RON | 24 |
| 2020 | 9.382.964 RON | 1.240.112 RON | 2.550.200 RON | 2.764.589 RON | 1.826.925 RON | 2.045.784 RON | 2 |
| 2019 | 2.325.875 RON | 698.969 RON | 777.224 RON | 1.724.903 RON | 199.227 RON | 1.150.446 RON | 2 |
| 2018 | 752.568 RON | 555.358 RON | 495.894 RON | 561.886 RON | 591.768 RON | 658.846 RON | 1 |
| 2017 | 202.620 RON | 130.909 RON | 5.014 RON | 7.182 RON | 129.741 RON | 131.909 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.154.385 RON | 5.861.655 RON | 8.404.657 RON | 10.527.084 RON | 14.752.141 RON | 9.382.964 RON | 2.325.875 RON | 752.568 RON | 202.620 RON |
| Venituri totale | 7.464.377 RON | 5.858.146 RON | 9.298.088 RON | 10.897.540 RON | 25.975.383 RON | 9.400.596 RON | 2.550.622 RON | 814.063 RON | 202.620 RON |
| Cheltuieli totale | 9.931.055 RON | 7.670.516 RON | 9.228.829 RON | 10.518.818 RON | 25.608.725 RON | 8.030.770 RON | 1.826.158 RON | 236.128 RON | 65.632 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 69.259 RON | 378.722 RON | 366.658 RON | 1.369.826 RON | 724.464 RON | 577.935 RON | 136.988 RON |
| Pierdere bruta | 2.466.678 RON | 1.812.370 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 29.762 RON | 304.090 RON | 310.239 RON | 1.240.112 RON | 698.969 RON | 555.358 RON | 130.909 RON |
| Pierdere neta | 2.466.678 RON | 1.812.370 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 970.798 RON | 1.401.957 RON | 1.964.700 RON | 1.768.406 RON | 1.225.324 RON | 2.764.589 RON | 1.724.903 RON | 561.886 RON | 7.182 RON |
| Active circulante | 5.089.525 RON | 3.998.419 RON | 5.266.292 RON | 6.512.427 RON | 5.189.928 RON | 1.826.925 RON | 199.227 RON | 591.768 RON | 129.741 RON |
| Stocuri | 619.864 RON | 315.351 RON | 136.559 RON | 228.332 RON | 231.806 RON | 383.218 RON | 4.596 RON | 50.196 RON | — |
| Creante | 4.468.009 RON | 3.680.796 RON | 5.019.255 RON | 6.127.323 RON | 4.611.987 RON | 1.345.526 RON | 169.661 RON | 540.300 RON | 123.824 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.652 RON | 2.272 RON | 110.478 RON | 156.772 RON | 346.135 RON | 98.181 RON | 24.970 RON | 1.272 RON | 5.917 RON |
| Cheltuieli in avans | 20.196 RON | 19.950 RON | 32.851 RON | 30.724 RON | 11.568 RON | 4.470 RON | 3.540 RON | 1.086 RON | — |
| Datorii totale | 7.858.519 RON | 4.730.825 RON | 4.025.904 RON | 5.785.325 RON | 4.204.678 RON | 2.550.200 RON | 777.224 RON | 495.894 RON | 5.014 RON |
| Venituri in avans | 892.412 RON | 893.235 RON | 894.057 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | -2.670.412 RON | -203.734 RON | 2.343.882 RON | 2.526.232 RON | 2.222.142 RON | 2.045.784 RON | 1.150.446 RON | 658.846 RON | 131.909 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 23 | 27 | 29 | 24 | 24 | 2 | 2 | 1 | 1 |