ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
bl. A1, parter
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.322.870 RON | 366.363 RON | 1.306.660 RON | 1.934.535 RON | 25.370 RON | 634.337 RON | 4 |
| 2024 | 1.583.690 RON | 600.391 RON | 514.216 RON | 1.023.960 RON | 157.165 RON | 625.908 RON | 5 |
| 2023 | 1.147.440 RON | 325.386 RON | 85.560 RON | 441.125 RON | 109.085 RON | 401.905 RON | 5 |
| 2022 | 850.095 RON | 220.384 RON | 106.313 RON | 290.331 RON | 99.665 RON | 220.624 RON | 6 |
| 2021 | 770.950 RON | 213.235 RON | 109.427 RON | 313.554 RON | 101.093 RON | 213.475 RON | 4 |
| 2020 | 476.535 RON | 134.375 RON | 174.574 RON | 342.609 RON | 95.295 RON | 142.752 RON | 5 |
| 2019 | 344.210 RON | 99.629 RON | 21.782 RON | 185.547 RON | 18.846 RON | 33.377 RON | 3 |
| 2018 | 98.410 RON | -59.891 RON | 88.942 RON | 205.031 RON | 11.401 RON | -66.252 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.322.870 RON | 1.583.690 RON | 1.147.440 RON | 850.095 RON | 770.950 RON | 476.535 RON | 344.210 RON | 98.410 RON |
| Venituri totale | 1.408.949 RON | 1.624.226 RON | 1.157.242 RON | 889.513 RON | 804.892 RON | 520.190 RON | 389.225 RON | 104.508 RON |
| Cheltuieli totale | 972.844 RON | 983.207 RON | 822.005 RON | 660.692 RON | 584.048 RON | 381.190 RON | 286.148 RON | 163.393 RON |
| Profit brut | 436.105 RON | 641.019 RON | 335.237 RON | 228.821 RON | 220.844 RON | 139.000 RON | 103.077 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 58.885 RON |
| Profit net | 366.363 RON | 600.391 RON | 325.386 RON | 220.384 RON | 213.235 RON | 134.375 RON | 99.629 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 59.891 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.934.535 RON | 1.023.960 RON | 441.125 RON | 290.331 RON | 313.554 RON | 342.609 RON | 185.547 RON | 205.031 RON |
| Active circulante | 25.370 RON | 157.165 RON | 109.085 RON | 99.665 RON | 101.093 RON | 95.295 RON | 18.846 RON | 11.401 RON |
| Stocuri | 2.656 RON | 1.134 RON | 1.838 RON | 4.334 RON | 640 RON | 6.137 RON | 150 RON | — |
| Creante | 513 RON | 11.700 RON | 4.800 RON | 1.210 RON | 4.535 RON | 5.531 RON | 1.742 RON | 230 RON |
| Casa si conturi la banci | 22.201 RON | 144.331 RON | 102.447 RON | 94.121 RON | 95.918 RON | 83.627 RON | 16.954 RON | 11.171 RON |
| Cheltuieli in avans | 669 RON | 281 RON | 244 RON | 208 RON | 178 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 1.306.660 RON | 514.216 RON | 85.560 RON | 106.313 RON | 109.427 RON | 174.574 RON | 21.782 RON | 88.942 RON |
| Venituri in avans | 19.577 RON | 41.282 RON | 62.989 RON | 63.267 RON | 91.923 RON | 120.578 RON | 149.234 RON | 193.742 RON |
| Capitaluri proprii | 634.337 RON | 625.908 RON | 401.905 RON | 220.624 RON | 213.475 RON | 142.752 RON | 33.377 RON | -66.252 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 5 | 5 | 6 | 4 | 5 | 3 | 2 |