ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sectorul 5, bl. 80, sc. 2, et. 2, ap. 29
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea ca rămasă fără obiect. Obligă terţul poprit să achite creditoarei suma de 20 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, astăzi, 22.08.2025.
Amână pronunţarea pentru data de 22.08.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 06.08.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 06.08.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.07.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.07.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 262.030 RON | 48.978 RON | 197.111 RON | 0 RON | 315.421 RON | 118.310 RON | 5 |
| 2024 | 296.632 RON | 19.984 RON | 215.505 RON | — | 284.837 RON | 69.332 RON | 8 |
| 2023 | 292.744 RON | 49.108 RON | 217.045 RON | — | 266.393 RON | 49.348 RON | 7 |
| 2022 | 277.248 RON | 74.084 RON | 482.702 RON | — | 557.026 RON | 74.324 RON | 7 |
| 2021 | 283.886 RON | 143.543 RON | 51.210 RON | — | 330.201 RON | 278.991 RON | 1 |
| 2020 | 296.749 RON | 74.838 RON | 33.160 RON | — | 200.187 RON | 167.027 RON | 8 |
| 2019 | 292.944 RON | 97.059 RON | 46.382 RON | — | 246.992 RON | 200.610 RON | 9 |
| 2018 | 287.181 RON | 103.487 RON | 87.704 RON | — | 245.842 RON | 158.138 RON | 7 |
| 2017 | 130.974 RON | 54.451 RON | 44.553 RON | — | 99.204 RON | 54.651 RON | 16 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 262.030 RON | 296.632 RON | 292.744 RON | 277.248 RON | 283.886 RON | 296.749 RON | 292.944 RON | 287.181 RON | 130.974 RON |
| Venituri totale | 272.983 RON | 306.163 RON | 302.544 RON | 280.265 RON | 283.930 RON | 299.810 RON | 293.033 RON | 287.238 RON | 130.974 RON |
| Cheltuieli totale | 217.539 RON | 282.905 RON | 244.304 RON | 203.448 RON | 137.889 RON | 222.229 RON | 193.044 RON | 180.879 RON | 75.213 RON |
| Profit brut | 55.444 RON | 23.258 RON | 58.240 RON | 76.817 RON | 146.041 RON | 77.581 RON | 99.989 RON | 106.359 RON | 55.761 RON |
| Profit net | 48.978 RON | 19.984 RON | 49.108 RON | 74.084 RON | 143.543 RON | 74.838 RON | 97.059 RON | 103.487 RON | 54.451 RON |
| Active circulante | 315.421 RON | 284.837 RON | 266.393 RON | 557.026 RON | 330.201 RON | 200.187 RON | 246.992 RON | 245.842 RON | 99.204 RON |
| Creante | 27.703 RON | 96.798 RON | 52.898 RON | 96.647 RON | 13.970 RON | 1.022 RON | 1.079 RON | 0 RON | 59.508 RON |
| Casa si conturi la banci | 287.718 RON | 188.039 RON | 213.495 RON | 460.379 RON | 316.231 RON | 199.165 RON | 245.913 RON | 245.842 RON | 39.696 RON |
| Datorii totale | 197.111 RON | 215.505 RON | 217.045 RON | 482.702 RON | 51.210 RON | 33.160 RON | 46.382 RON | 87.704 RON | 44.553 RON |
| Capitaluri proprii | 118.310 RON | 69.332 RON | 49.348 RON | 74.324 RON | 278.991 RON | 167.027 RON | 200.610 RON | 158.138 RON | 54.651 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 8 | 7 | 7 | 1 | 8 | 9 | 7 | 16 |
10 contracte atribuite, in valoare de 866.074 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 655.543 lei.
Achizitii directe
9 contracte
655.534 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
210.540 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 04:34).