PRO CENTER SRL
- J4/156/2017BACAUdin 09.02.2017
- J2020010337406BUCURESTIdin 21.08.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 697.610 RON | 409.253 RON | 846.788 RON | 2.729.615 RON | 249.958 RON | 2.016.363 RON | 1 |
| 2024 | 668.032 RON | 352.931 RON | 1.288.224 RON | 2.816.758 RON | 188.336 RON | 1.607.110 RON | 1 |
| 2023 | 624.279 RON | 314.771 RON | 1.702.300 RON | 2.911.993 RON | 147.489 RON | 1.254.179 RON | 1 |
| 2022 | 570.927 RON | 330.045 RON | 2.069.752 RON | 3.004.540 RON | 99.555 RON | 939.408 RON | 0 |
| 2021 | 567.365 RON | 274.283 RON | 2.536.201 RON | 3.097.087 RON | 142.224 RON | 609.363 RON | — |
| 2020 | 557.847 RON | 260.949 RON | 2.850.157 RON | 3.189.634 RON | 87.870 RON | 335.080 RON | — |
| 2019 | 603.661 RON | 161.531 RON | 3.252.139 RON | 3.282.181 RON | 136.048 RON | 74.121 RON | 0 |
| 2018 | 78.149 RON | -85.810 RON | 3.729.270 RON | 3.203.943 RON | 482.677 RON | -87.410 RON | — |
| 2017 | — | -2.660 RON | 3.500 RON | 1.395 RON | 445 RON | -1.660 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 697.610 RON | 668.032 RON | 624.279 RON | 570.927 RON | 567.365 RON | 557.847 RON | 603.661 RON | 78.149 RON | — |
| Venituri totale | 699.337 RON | 671.490 RON | 650.996 RON | 619.178 RON | 573.623 RON | 566.910 RON | 621.355 RON | 79.745 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 275.566 RON | 304.191 RON | 331.964 RON | 279.387 RON | 287.282 RON | 292.718 RON | 441.714 RON | 163.211 RON | 2.660 RON |
| Profit brut | 423.771 RON | 367.299 RON | 319.032 RON | 339.791 RON | 286.341 RON | 274.192 RON | 179.641 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 83.466 RON | 2.660 RON |
| Profit net | 409.253 RON | 352.931 RON | 314.771 RON | 330.045 RON | 274.283 RON | 260.949 RON | 161.531 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 85.810 RON | 2.660 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.729.615 RON | 2.816.758 RON | 2.911.993 RON | 3.004.540 RON | 3.097.087 RON | 3.189.634 RON | 3.282.181 RON | 3.203.943 RON | 1.395 RON |
| Active circulante | 249.958 RON | 188.336 RON | 147.489 RON | 99.555 RON | 142.224 RON | 87.870 RON | 136.048 RON | 482.677 RON | 445 RON |
| Creante | 71.648 RON | 66.253 RON | 62.244 RON | 57.019 RON | 56.731 RON | 55.831 RON | 56.402 RON | 320.225 RON | 39 RON |
| Casa si conturi la banci | 178.310 RON | 122.083 RON | 85.245 RON | 42.536 RON | 85.493 RON | 32.039 RON | 79.646 RON | 162.452 RON | 406 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.269 RON | 1.597 RON | 1.578 RON | — | 1.572 RON | 1.584 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 846.788 RON | 1.288.224 RON | 1.702.300 RON | 2.069.752 RON | 2.536.201 RON | 2.850.157 RON | 3.252.139 RON | 3.729.270 RON | 3.500 RON |
| Venituri in avans | 117.691 RON | 111.357 RON | 104.581 RON | 94.935 RON | 95.319 RON | 93.851 RON | 91.969 RON | 44.760 RON | — |
| Capitaluri proprii | 2.016.363 RON | 1.607.110 RON | 1.254.179 RON | 939.408 RON | 609.363 RON | 335.080 RON | 74.121 RON | -87.410 RON | -1.660 RON |
| Capital subscris varsat | 1.070 RON | 1.070 RON | 1.070 RON | 1.070 RON | 1.070 RON | 1.070 RON | 1.060 RON | 1.060 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | — | — |