ONRC
ONRC
ANAF · anul 2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Procedura deschisa la 06.03.2024
Sentinţă de deschidere a procedurii insolvenţei în formă generală · BPI 5927/2024
Tabel preliminar al creanţelor · BPI 8108/2024
Tabel definitiv al creanţelor · BPI 10367/2024
Sentinţă de deschidere a procedurii falimentului în formă simplificată · BPI 20300/2024
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 1.619.843 RON | — | — | -1.619.843 RON | — |
| 2024 | 0 RON | -1.223.238 RON | 1.619.843 RON | 0 RON | 0 RON | -1.619.843 RON | 1 |
| 2021 | 346.495 RON | 16.086 RON | 771.583 RON | 21.162 RON | 353.816 RON | -396.605 RON | 1 |
| 2020 | 410.043 RON | -728.138 RON | 588.156 RON | 25.821 RON | 149.644 RON | -412.691 RON | 6 |
| 2019 | 341.699 RON | 279.836 RON | 323.784 RON | 5.100 RON | 634.131 RON | 315.447 RON | 1 |
| 2018 | — | 12.501 RON | 2.744 RON | — | 50.856 RON | 48.112 RON | — |
| 2017 | 41.000 RON | 35.411 RON | 2.744 RON | — | 38.355 RON | 35.611 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 346.495 RON | 410.043 RON | 341.699 RON | — | 41.000 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 771.584 RON | 346.517 RON | 438.313 RON | 343.285 RON | 15.350 RON | 41.490 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | 1.994.822 RON | 326.965 RON | 1.162.258 RON | 53.150 RON | 2.849 RON | 4.834 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 19.552 RON | 0 RON | 290.135 RON | 12.501 RON | 36.656 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 1.223.238 RON | 0 RON | 723.945 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 16.086 RON | 0 RON | 279.836 RON | 12.501 RON | 35.411 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 1.223.238 RON | 0 RON | 728.138 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 0 RON | 21.162 RON | 25.821 RON | 5.100 RON | — | — |
| Active circulante | — | 0 RON | 353.816 RON | 149.644 RON | 634.131 RON | 50.856 RON | 38.355 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 224.404 RON | — | — |
| Creante | — | 0 RON | 351.747 RON | 143.161 RON | 86.321 RON | 29.600 RON | 29.600 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 0 RON | 2.069 RON | 6.483 RON | 323.406 RON | 21.256 RON | 8.755 RON |
| Datorii totale | 1.619.843 RON | 1.619.843 RON | 771.583 RON | 588.156 RON | 323.784 RON | 2.744 RON | 2.744 RON |
| Capitaluri proprii | -1.619.843 RON | -1.619.843 RON | -396.605 RON | -412.691 RON | 315.447 RON | 48.112 RON | 35.611 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 6 | 1 | — | 1 |