ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 395.383 RON | 230.905 RON | 442.663 RON | 1.312.338 RON | 634.765 RON | 1.504.440 RON | 1 |
| 2024 | 380.578 RON | 194.601 RON | 368.379 RON | 1.343.633 RON | 358.281 RON | 1.333.535 RON | 1 |
| 2023 | 368.984 RON | 223.608 RON | 542.297 RON | 1.594.673 RON | 298.558 RON | 1.350.934 RON | 1 |
| 2022 | 310.806 RON | 174.756 RON | 231.802 RON | 1.101.999 RON | 257.129 RON | 1.127.326 RON | 1 |
| 2021 | 281.945 RON | 204.319 RON | 455.021 RON | 1.077.935 RON | 329.656 RON | 952.570 RON | 1 |
| 2020 | 245.474 RON | 201.150 RON | 478.955 RON | 1.032.047 RON | 195.159 RON | 748.251 RON | 1 |
| 2019 | 258.991 RON | 189.169 RON | 519.653 RON | 596.793 RON | 469.962 RON | 547.102 RON | 1 |
| 2018 | 234.362 RON | 200.812 RON | 18.240 RON | 273.234 RON | 102.939 RON | 357.933 RON | 1 |
| 2017 | 170.125 RON | 156.921 RON | 15.250 RON | 98.742 RON | 73.629 RON | 157.121 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 395.383 RON | 380.578 RON | 368.984 RON | 310.806 RON | 281.945 RON | 245.474 RON | 258.991 RON | 234.362 RON | 170.125 RON |
| Venituri totale | 395.383 RON | 394.522 RON | 368.984 RON | 310.806 RON | 281.945 RON | 245.802 RON | 258.991 RON | 234.362 RON | 170.125 RON |
| Cheltuieli totale | 126.328 RON | 177.426 RON | 140.323 RON | 133.418 RON | 75.231 RON | 42.219 RON | 67.232 RON | 31.206 RON | 8.100 RON |
| Profit brut | 269.055 RON | 217.096 RON | 228.661 RON | 177.388 RON | 206.714 RON | 203.583 RON | 191.759 RON | 203.156 RON | 162.025 RON |
| Profit net | 230.905 RON | 194.601 RON | 223.608 RON | 174.756 RON | 204.319 RON | 201.150 RON | 189.169 RON | 200.812 RON | 156.921 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.312.338 RON | 1.343.633 RON | 1.594.673 RON | 1.101.999 RON | 1.077.935 RON | 1.032.047 RON | 596.793 RON | 273.234 RON | 98.742 RON |
| Active circulante | 634.765 RON | 358.281 RON | 298.558 RON | 257.129 RON | 329.656 RON | 195.159 RON | 469.962 RON | 102.939 RON | 73.629 RON |
| Creante | 545.915 RON | 222.398 RON | 206.209 RON | 205.030 RON | 198.451 RON | 180.625 RON | 417.021 RON | 5.452 RON | 4.557 RON |
| Casa si conturi la banci | 88.850 RON | 135.883 RON | 92.349 RON | 52.099 RON | 131.205 RON | 14.534 RON | 52.941 RON | 97.487 RON | 69.072 RON |
| Datorii totale | 442.663 RON | 368.379 RON | 542.297 RON | 231.802 RON | 455.021 RON | 478.955 RON | 519.653 RON | 18.240 RON | 15.250 RON |
| Capitaluri proprii | 1.504.440 RON | 1.333.535 RON | 1.350.934 RON | 1.127.326 RON | 952.570 RON | 748.251 RON | 547.102 RON | 357.933 RON | 157.121 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |