ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 468.439 RON | 42.906 RON | 503.916 RON | 47.524 RON | 534.262 RON | 89.430 RON | 2 |
| 2024 | 601.888 RON | 191.607 RON | 601.972 RON | 98.125 RON | 718.884 RON | 226.524 RON | 2 |
| 2023 | 688.846 RON | 376.361 RON | 156.346 RON | 138.127 RON | 607.784 RON | 600.896 RON | 2 |
| 2022 | 672.545 RON | 403.242 RON | 344.157 RON | 169.562 RON | 573.423 RON | 403.482 RON | 2 |
| 2021 | 281.018 RON | 145.046 RON | 16.711 RON | 8.826 RON | 269.405 RON | 252.674 RON | 1 |
| 2020 | 201.273 RON | 98.321 RON | 17.434 RON | 17.114 RON | 136.061 RON | 118.154 RON | 1 |
| 2019 | 106.687 RON | 5.035 RON | 25.536 RON | 26.951 RON | 44.957 RON | 19.833 RON | 2 |
| 2018 | 142.593 RON | 11.559 RON | 81.844 RON | 36.788 RON | 94.827 RON | 14.797 RON | 1 |
| 2017 | 12.800 RON | 3.038 RON | 5.991 RON | — | 49.400 RON | 3.238 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 468.439 RON | 601.888 RON | 688.846 RON | 672.545 RON | 281.018 RON | 201.273 RON | 106.687 RON | 142.593 RON | 12.800 RON |
| Venituri totale | 486.674 RON | 616.785 RON | 713.051 RON | 693.074 RON | 294.779 RON | 218.506 RON | 129.453 RON | 155.480 RON | 13.024 RON |
| Cheltuieli totale | 435.865 RON | 410.677 RON | 331.380 RON | 284.122 RON | 147.522 RON | 118.503 RON | 123.431 RON | 142.157 RON | 9.595 RON |
| Profit brut | 50.809 RON | 206.108 RON | 381.671 RON | 408.952 RON | 147.257 RON | 100.003 RON | 6.022 RON | 13.323 RON | 3.429 RON |
| Profit net | 42.906 RON | 191.607 RON | 376.361 RON | 403.242 RON | 145.046 RON | 98.321 RON | 5.035 RON | 11.559 RON | 3.038 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 47.524 RON | 98.125 RON | 138.127 RON | 169.562 RON | 8.826 RON | 17.114 RON | 26.951 RON | 36.788 RON | — |
| Active circulante | 534.262 RON | 718.884 RON | 607.784 RON | 573.423 RON | 269.405 RON | 136.061 RON | 44.957 RON | 94.827 RON | 49.400 RON |
| Stocuri | 0 RON | 184 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 104.605 RON | 140.042 RON | 341.234 RON | 212.129 RON | 59.173 RON | 18.033 RON | 14.272 RON | 12.489 RON | 3.430 RON |
| Casa si conturi la banci | 429.657 RON | 578.658 RON | 266.550 RON | 361.294 RON | 210.232 RON | 118.028 RON | 30.685 RON | 82.338 RON | 45.970 RON |
| Cheltuieli in avans | 11.560 RON | 11.487 RON | 11.331 RON | 4.654 RON | — | 106 RON | — | 411 RON | 4.061 RON |
| Datorii totale | 503.916 RON | 601.972 RON | 156.346 RON | 344.157 RON | 16.711 RON | 17.434 RON | 25.536 RON | 81.844 RON | 5.991 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 8.846 RON | 17.693 RON | 26.539 RON | 35.385 RON | 44.232 RON |
| Capitaluri proprii | 89.430 RON | 226.524 RON | 600.896 RON | 403.482 RON | 252.674 RON | 118.154 RON | 19.833 RON | 14.797 RON | 3.238 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | — |
2 contracte atribuite, in valoare de 8.300 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 3.001 lei.
Achizitii directe
1 contract
3.000 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
5.300 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 17:47).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
TOTAL STRUCTURE DESIGN SRLCUI 30097062 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
VIADUCT SRLCUI 6682608 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
UNICONS SRLCUI 3128170 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
URBAN DESIGN SRLCUI 8686401 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
SZIRIUSZ EPVIL SRLCUI 31508450 | 4 | co-subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
ARAMIS-RO SRLCUI 10827065 | 3 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
K.M.K. IGNI-COMPANY SRLCUI 25309487 | 3 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
INSORAS CENTER SRLCUI 28143868 | 3 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
MOLPOP SERVIS SRLCUI 6926168 | 3 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 10 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.